GS Bonus Kart - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Card

arkadaşlar kart başvurusunda Classic, gold ve platinum seçenekleri var.. bunların farkı ne?

Bir Halkbank çalışanı olarak yardımcı olayım

Classic - 1000 - 5000 arası kullanıma sunulan limit

Gold - 5000 - 10000 arası kullanıma sunulan limit

Platin - 10000 ve üzeri talepler için kullanıma sunulan limit.

Hepsi aynı işlevi görüyor sadece Platin kullanıcıları yaptıkları harcama gereği bazı avantajlara sahip oluyor.

Cevap: GS Bonus Card

Bir Halkbank çalışanı olarak yardımcı olayım

Classic - 1000 - 5000 arası kullanıma sunulan limit

Gold - 5000 - 10000 arası kullanıma sunulan limit

Platin - 10000 ve üzeri talepler için kullanıma sunulan limit.

Hepsi aynı işlevi görüyor sadece Platin kullanıcıları yaptıkları harcama gereği bazı avantajlara sahip oluyor.

Hem bu hemde klüp içindede baı avantajları oluyor diye biliyorum.

Cevap: GS Bonus Kart

dün attım aramadılar demekki ben daha çok beklicem bu kadar uzun zaman aramıyorlarmı ya sokaklara kadar çıkıp zorla kredi kartı verelim derler burda başvurursun aramazlar

GS Bonus’tan Dev Kampanya!

10-31 Aralık 2009 tarihleri arasında GS Bonus ile Giyim, Akaryakıt, Gıda ve Elektronik sektörlerinin her birinden farklı günlerde 100 TL ve üzeri harcama yapan herkese 100 TL Bonus hediye.

Kampanya Detayları:

· Kampanya 10-31 Aralık 2009 tarihleri arasında geçerlidir.

· Kampanya giyim, akaryakıt, elektronik ve gıda sektörlerindeki bonus üyesi işyerlerinde geçerlidir.

· Kampanya dahilinde 4 farklı sektörden toplam 4 adet 100TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir.

· Tek ödemeli ve taksitli işlemler kampanyaya dahildir.

· Bonus kullanımları, ekspress limit işlemleri, sanal pos ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

· Kampanya kart bazındadır ve her kart kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir.

· Aynı gün içerisinde yapılan harcamaların biri kampanya dahilinde sayılacaktır. Ancak kart sahibinin daha önce 2 ayrı sektörden harcaması var ise ve bir başka sektörden harcamayı aynı günde geçmiş sektörler ile birlikte yapmışsa, farklı sektör harcaması kampanya dahilinde sayılacaktır. Örnek: Kart sahibinin kampanya koşullarını sağlayan bir akaryakıt harcaması varken; 2. gün akaryakıt ve market harcaması yaparsa market harcaması kampanyaya dahil edilecektir.

· Kampanya dahilinde kazanılan bonuslar 08 Ocak 2010'da kartlara yüklenecek ve 14 Ocak'a kadar kullanılabilecektir.

· Kart sahipleri kampanya kriterlerinde yaptıkları harcamaların sonrasında ”YILBAŞI” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesiyle birlikte bankaların kısa servis numaralarına (Garanti GS Bonus sahipleri 3340'a, Denizbank GS Bonus sahipleri 3280'e) sms gönderecekler ve bu şekilde kampanyaya dahil olacaklardır.

· SMS gönderilecek GSM numarasının bankaların sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir. GSM no ile müşteri numarası kontrolü yapılacaktır.

· Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj/2 kontör olarak ücretlendirilir.

· Kampanyaya katılınan kartın aktif olması, kart sahibine ait hiç bir kartının takipte olmaması ya da gecikmiş ekstre borcu olmaması gerekmektedir.

· Kampanyaya katılım için son sms gönderme tarihi 31.12.2009 saat 24:00'tür.

GS Bonus�tan Dev Kampanya! - 10.12.2009 11:09 (GSBONUS) / Galatasaray.org

B_5565_b2.jpg

GS Bonus’a GS Store’da %20 Bonus ve 8 Taksit

GS Bonus sahipleri 5 Aralık – 7 Mart 2010 tarihleri arasında GS Storelarda %20 Bonus ve 8 Taksit imkanını yakalıyor. Kampanya dahilinde GS Bonus kart sahipleri yapacakları 100 TL ve üzeri işlemlerde %20 bonus kazanıp, 8 taksit fırsatından faydalanacaklar.

Kampanyaya ilişkin;

* Kampanya 5 Aralık 2009 - 7 Mart 2010 tarihleri arasında kampanyaya katılan GS Storelarda geçerlidir.

* Kampanya dahilinde GS Bonus kart sahipleri yapacakları 100 TL ve üzeri işlemlerde %20 bonus kazanıp, 8 taksit fırsatından faydalanacaklardır.

* Her kart sahibi kampanya dahilinde en fazla 50 TL bonus kazanabilir.

* Yapılacak işlemlerin kampanya dahilinde değerlendirilebilmesi için Garanti POS'undan yapılması gerekmektedir.

* Kazanılan bonuslar 5 Aralık 2009-5 Ocak 2010 dönemi için 8 Ocak 2010'da, 6 Ocak 2010 - 6 Şubat 2010 dönemi için 9 Şubat 2010'da, 7 Şubat 2010 - 7 Mart 2010 dönemi için 10 Mart 2010'da kartlara yüklenecektir.

* Hala GS Bonus'unuz yoksa GSBONUS yazın 5110'a gönderin, kartınız size gelsin.

Kart başvurusu bulunup bekleyenler merak etmesin.2 hafta kadar sonra ararlar.Bu sürede sizi değerlendirip öyle kart verirler.Mesela önceden kartınız vardı,bankayla ödeme konusunda problem yaşamışsınızdır,bu yüzden sizi merkez bankasına bildirmişlerse size kredi kartı çıkarmazlar.Bende Bonus'tan 2 tane vardı.Bir normal'i bir de Bonus gold.Bir daha ayaklarıma kapancaklar GARANTİ den kredi kartı almam.Türkiye nin en çakal bankasıdır.Borcunuz 1 gün gecikse bile ihbarname yollarlar evinize.Oysaki bugüne kadar hem İŞ BANKASI hem de VAKIFBANK'ın GS kredi kartını kullandım.Gecikme olsa bile ne aradılar,nede eve ihbarname gönderdiler.En son da lanet olsun dedim bütün GARANTİ BONUS kartlarını iptal ettirdim.Keşke başka bankayla anlaşsaydı GS'miz.

Kart başvurusu bulunup bekleyenler merak etmesin.2 hafta kadar sonra ararlar.Bu sürede sizi değerlendirip öyle kart verirler.Mesela önceden kartınız vardı,bankayla ödeme konusunda problem yaşamışsınızdır,bu yüzden sizi merkez bankasına bildirmişlerse size kredi kartı çıkarmazlar.Bende Bonus'tan 2 tane vardı.Bir normal'i bir de Bonus gold.Bir daha ayaklarıma kapancaklar GARANTİ den kredi kartı almam.Türkiye nin en çakal bankasıdır.Borcunuz 1 gün gecikse bile ihbarname yollarlar evinize.Oysaki bugüne kadar hem İŞ BANKASI hem de VAKIFBANK'ın GS kredi kartını kullandım.Gecikme olsa bile ne aradılar,nede eve ihbarname gönderdiler.En son da lanet olsun dedim bütün GARANTİ BONUS kartlarını iptal ettirdim.Keşke başka bankayla anlaşsaydı GS'miz.

Deniz Bank Gs Bonus Kullanabilirsin.

https://www.denizbank.com/TR/Kredi_Kartlari/BonusCard/GSBonus.htm

Bugün Denizbank'a gitmeyi düşünüyorum.Kartı sadece resmi ürünlerimizi almak için başvurdum.Beğenipte alamadığım ürünleri böylece rahat alacağım.

Üst Alt