Galatasaray'dan Milot Rashica Kararı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Milot Rashica Kararı

Kanatlara takıp ortadaki adamın Berkan olmasını istemek nedir onu anlamıyorum. Göbekte sıkıntı yaşayacağına kanatlarda sıkıntı yaşarım daha iyi ki yunus u beğenmenize rağmen aist katkısı veriyor çocuk. Pozisyon buluyor vs. 8nu kesip Berkan ı koysan top kaptırdı gol yedik diye küfürler edersiniz.

Kerem her turlu 11den düşürülmeli. Berkan ve okan disinda alternatif yok. Lakin berkani 11e koyarsan mertensi cikartman gerekebilir. Saçma sapan bir denklem. En basiti kaleyi değiştirmek ama musleranin ekipte ağırlığı olduğu icin o hususta da zorlaniliyor. Kitlenip kaldık.

Devre arasında yerli sol bek almak zorundayız.

Kerem her turlu 11den düşürülmeli. Berkan ve okan disinda alternatif yok. Lakin berkani 11e koyarsan mertensi cikartman gerekebilir. Saçma sapan bir denklem. En basiti kaleyi değiştirmek ama musleranin ekipte ağırlığı olduğu icin o hususta da zorlaniliyor. Kitlenip kaldık.

Devre arasında yerli sol bek almak zorundayız.

Mert Müldür'ü alıp sol bek oynatabiliriz.

Ama Dubois'e bakmak lazım performans olarak.

Berkan hamle oyuncusu ama 11 için orta sahada Torreira ile oynarsak üretkenlik sıkıntısı çekeriz. Oliveira ile oynarsa da alan kapatamadığı için daha çok pozisyon veririz geçen sene gibi.

Okan kötü Muslera'ya yakındı ama bu sene Muslera eski kendisine yakın başladı. Öyle olunca kesilmesi mümkün değil.

Mert Müldür'ü alıp sol bek oynatabiliriz.

Ama Dubois'e bakmak lazım performans olarak.

Berkan hamle oyuncusu ama 11 için orta sahada Torreira ile oynarsak üretkenlik sıkıntısı çekeriz. Oliveira ile oynarsa da alan kapatamadığı için daha çok pozisyon veririz geçen sene gibi.

Okan kötü Muslera'ya yakındı ama bu sene Muslera eski kendisine yakın başladı. Öyle olunca kesilmesi mümkün değil.

Biz de biliyoruz abicim bunlari koymanın ideal olmadığını. Cozum ne? Aynı kadroyla devam o zaman. Rashica, mata falan boşa alındı.

Biz de biliyoruz abicim bunlari koymanın ideal olmadığını. Cozum ne? Aynı kadroyla devam o zaman. Rashica, mata falan boşa alındı.

Boşa alınmadı Mata bariz Mertens yerine girecek yorulunca. Ve Ziraat Maçlarında oynar.

Rashica'da Oliveira ile değişir, kanat forvetlerden biri de aynı anda çıkar ve yerine de Berkan girer.

Yani ikisi de rotasyona alındı.

Kerem'i ve Yunus'u kesebilecek kanat alsak bu Rashica olmazdı.

Bu haber de bence doğru değil. Ha oyuna girdi çok iyi oynar, Kerem Yunus sakattır veya çok kötü devam eder o zaman Berkan'ı sol beke çekebilir gibi geliyor.

Yusuf Demir ve Rashica daha fazla oynayacaksa iki isim ön plana çıkıyor Berkan Kutlu ve Kazimcan bunların daha fazla süre alması gerekli ...

Boşa alınmadı Mata bariz Mertens yerine girecek yorulunca. Ve Ziraat Maçlarında oynar.

Rashica'da Oliveira ile değişir, kanat forvetlerden biri de aynı anda çıkar ve yerine de Berkan girer.

Yani ikisi de rotasyona alındı.

Kerem'i ve Yunus'u kesebilecek kanat alsak bu Rashica olmazdı.

Bu haber de bence doğru değil. Ha oyuna girdi çok iyi oynar, Kerem Yunus sakattır veya çok kötü devam eder o zaman Berkan'ı sol beke çekebilir gibi geliyor.
Bu Berkan'ı sol bek yapma fikri kimden çıktı bilmiyorum ama geçen seneden beri çokça denk geliyoruz forumda. Bence bomboş bir beklenti.

Futbolda en nefret ettiğim şeylerden biridir, futbolcuların uzaktan yakından hiç alakaları olmadığı pozisyonlara devşirilmeleri. FT hocam çok severdi böyle şeyleri mesela.

Burada maç içinde kart cezası veya sakatlık yüzünden zorunluktan yapılan tercihler başka bir konu tabi ki.

Sorunlu bölgede tecrübeli ama pozisyona uzak bir ismi (burada: Berkan) oynatacağıma, tecrübesiz ama o pozisyonu çokça oynamış oranın orijinal futbolcusunu (burada: Kazımcan) oynatırım daha iyi. Benim düşüncem bu şekilde.

Bu Berkan'ı sol bek yapma fikri kimden çıktı bilmiyorum ama geçen seneden beri çokça denk geliyoruz forumda. Bence bomboş bir beklenti.

Futbolda en nefret ettiğim şeylerden biridir, futbolcuların uzaktan yakından hiç alakaları olmadığı pozisyonlara devşirilmeleri. FT hocam çok severdi böyle şeyleri mesela.

Burada maç içinde kart cezası veya sakatlık yüzünden zorunluktan yapılan tercihler başka bir konu tabi ki.

Sorunlu bölgede tecrübeli ama pozisyona uzak bir ismi (burada: Berkan) oynatacağıma, tecrübesiz ama o pozisyonu çokça oynamış oranın orijinal futbolcusunu (burada: Kazımcan) oynatırım daha iyi. Benim düşüncem bu şekilde.
Görüşlerinize tek bir nokta hariç katılıyorum. Kazımcan da orjinali kanat/forvet bir adam. Geçen sene M.Denizli yokluktan denedi orada 7-8 maç falan oynamıştır.

Adana deplasmanına üçlü ortasaha çıkmak lazım.
Ortasahamiz çok hızlı geçiliyor.

Bu sayede Rachica 'yi deneyebiliriz.

Mertens ve Kerem yedeğe çekilmeli

Mertens'i 8-10 numara gibi kullanıyoruz ve yeterli verimi alamıyoruz.

Gerekirse Mertens ileri atılıp hareketli forvet olarak denenmeli ve Gomis yedeğe düşebilir.
Berkan ile ortasahayi destek verirsek Hem bu sayede Olivera'yi da daha ofansif kullanırız ve ince pasları daha fazla dener

Yada Mertens yedeğe gelecek Gomis ilk 11 çıkacak

2 tane 35 yaş üstü adamla ileri hatta çok ağır kalıyoruz.
İsimlere kapılıp kalmamalıyız

Görüşlerinize tek bir nokta hariç katılıyorum. Kazımcan da orjinali kanat/forvet bir adam. Geçen sene M.Denizli yokluktan denedi orada 7-8 maç falan oynamıştır.
O çocuğu hiç izlemedim ben, bak bilmiyordum. Ben direkt sol bek diye düşündüm.

Ama çocuğu alıyorsan böyle devşirme işlerine girmeden önce onu deneyeceksin PvA yerine. Dubois seçeneği de soru işareti sol bek için.

Adam akıllı yerli sol bek'te yok piyasada.

Trtspor da Evren Göz biraz önce bahsetti antreman performansı çok iyiymiş bonservisini alma konusunda istekliymişiz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt