Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Ha marsilya-fener maçında gidip fransızı desteklemem ama feneride desteklemem çift taraflı nötrüm...

bir başka takım olduğu zaman tura bile çıkarım geçen sene Trabzon-İnter maçında yaptığım gibi...

yani fener hariç her takıma varım...

Hiç kimse kusura bakmasın ama yurtdışında neden bizi desteklesinler ya da neden biz onları destekleyelim?

Ben böyle bir şeyi istemiyorum açıkçası.Arsenal taraftarı tottenham'ı destekler mi ?

Zaten bu millet olan şehitlerin acısını futbolla unutuyorsa orada sorun vardır.

Ha marsilya-fener maçında gidip fransızı desteklemem ama feneride desteklemem çift taraflı nötrüm...

bir başka takım olduğu zaman tura bile çıkarım geçen sene Trabzon-İnter maçında yaptığım gibi...

ligde ve avrupada olmayı haketmeyen bi takımın neresini destekleyecen abi ? daha 2 ay önce biz bile şampiyonlar ligine alınmama korkusu yaşadık.

Kendinle çeliştin ama önce Yunan takımını desteklerim, dedin. Sonra nötrüm dedin, benim gözümde Fransızla, Yunanın farkı yok. Nötr olduğunu belli et ki saygı duyduğumuz değerlerin hala var olduğunu bilelim

Neyse, düşüncelerinizi değiştirecek değilim tabiki. Kendi fikrimce yanlış yaptığınızı söyledim sadece :)

Fener nefretiniz Ülke sevginizin üstüne çıkmasın..

Avrupa da herkes birbirini desteklemesi gerek desteklemeyen de manevi yönden bir bozukluk vardır..

bak yunan takımını desteklerim...

üzerinde ayyıldız var diye dünyanın en pislik ve aşağılık takımını desteklemem...

kendimle çelişmiyorum...

açıkca ifade ediyorum fener hariç her takımı desteklerim avrupada destekledimde...

bjk'yi bile desteklerim ama asla feneri desteklemem...

rum takımıyla oynayacaklar dimi şimdi bu grupta nötr olurum...

ilgilenmem...

açıkcası feneri desteklemem fener hariç her takıma can feda avrupada...:ka21:

ne desteği sokmadıkları laf kalmaz bunları yapmalarının nedeni yenersek zaten destek verdik neyin artistliğini yapıyorsunuz tarzı takılacaklar :D ben kaydedin twitter'da bunları yazanları maç sonu yenilirsek nasıl laf sokma peşinde olacaklar :asd:

Aynı düşüncenin ben daha ılımlısını dile getirdim. Ne bizim fenerli desteğine ihtiyacımız var ne de onların bizim desteğimize ihtiyaçları var. Şahsi olarak ne feneri desteklerim ne de Marsilya'yı ama ikisi arasında daha çok nefret ettiğim fenerdir tabi ki, o açıdan yenilsin isterim. Dediğin gibi bu destekçileri not almak lazım bir de maçtan sonra görmek lazım :D

Valla çoğunuzun yaşı yetmez...

Bu pankart muhabbetini ilk başlatan Fenerbahçedir...

Fenerbahçe taraftarıdır...

Yıl 1992-93 sezonu şampiyonlar ligi gruplarında Galatasaray-Barcelona maçı öncesinde "Barçelona Seninleyiz..." pankartını açıp Kulüpler arasındaki ilk ikircilik ve kıskançlığı başlatan Fenerbahçe ve ezik taraftarıdır...

Yunanistan takımlarını desteklerim...

Feneri desteklemem o kadar...

Desteklerinide istemem...

Kimin ne düşündüğü umrumda değil...

Öncesinde ilk kurşunu atanlar Ali Şen idi. Ömer Çavuşoğlu ve tayfası da buna öncülük ettiler. Zaten o malum fotosu ve açıklamarını herkes bulabilir. Şikeciden dost-destek eksik olsun. Beter olsunlar.

GS'ın Fener'în puan kazanması bütün takımlarımızın kazanması demek, özellikle de bu sene çok kritik.

Yok işte Antu vardıydı diye desteklerini istemiyorum demek benim gözümde değersiz laflardan ibarettir, bencillik kendini beğenmişliktir.

Şikeciymiş, antu varmış bahaneleri arkasına sığınmak kadar saçma bir şey yok.

Bugün Galatasaray'ı, yarın Fener'i destekleyeceğim.

bak yunan takımını desteklerim...

üzerinde ayyıldız var diye dünyanın en pislik ve aşağılık takımını desteklemem...

kendimle çelişmiyorum...

açıkca ifade ediyorum fener hariç her takımı desteklerim avrupada destekledimde...

bjk'yi bile desteklerim ama asla feneri desteklemem...

rum takımıyla oynayacaklar dimi şimdi bu grupta nötr olurum...

ilgilenmem...

açıkcası feneri desteklemem fener hariç her takıma can feda avrupada...:ka21:

Fenerbahçe-Paok maçından sonra sitelerinde camileri yıkıp haç koyan yunanlıları da ?

Veya Fenerbahçe-Pana karşılaştığında Türk bayrağı yakan yunanlıları da ?

Veya Pana-Fener maçında Atatürkümüze söven yunanlıları da

Destekliyor musun Alemdar toprağım ?

Adamlar bizi yendi mi eledi mi zevkten dört köşe oluyorlar sanal alemde camilerimizin yerini haç işaretleri alıyor bayrağımız yakılıyor bunlar senin için birşey ifade etmez mi fikrinin değişmesi için ?

Destekleyen destekler ama bence bu duruma oldukça iyimser yaklaşıyorlar.

Fenerbahçe zaten kendini Türkiye'den ayırmış "bir cumhuriyetim" diyor, 17'ye 1 diyor,ben olmasam aç kalırsınız diyor,ülke futbolunun afedersiniz içine etti,Türkiye'ye şikeci damgasını yedirttirdi, Galatasaray'ın geçmiş Avrupa maçları için şike dedikodusu çıkartıp çamura bulaştırmak istedi,Galatasaray Avrupa'da mücadele ederken Türkiye'de engeller koymak için elinden geleni ardına komadı, taraftarlarının UEFA Kupası sürecinde giymedikleri forma kalmadı,eğer beni düşürürseniz vatandaşlıktan çıkarım diyen birçok taraftara sahip vb. birçok şey...

Yani benim içimden gelmiyor desteklemek. Destekleyenlere de kızmıyorum sadece desteklerken arkanızı kollayın diyorum.

Ynt: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Kulup maci bu. Milliyetci biriyim ama Fenerbahce yense sevinmem yenilse uzulmem. Umrumda bile degiller.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Vatanı milleti sevmek bu değil abi, çok sohbetler ettik ama burada görüş ayrılığına düşüyoruz. Vatan sevmek; üzerinde ay-yıldız bulunan herşeye saygı duymaktır, onu yeri geldiğinde sevmektir. Bu, fenerbahçe forması olur, dağ olur, taş olur ne olduğu farketmez. Sevmesen bile en azından nefret etmemektir. Fenerbahçe kirli diye benim içimden de desteklemek gelmiyor ama "Yunan takımı desteklerim, Fenerbahçe 'yi desteklemem" cümlesi ağır geliyor bana, kanıma dokunuyor.

Vatanı Milleti seviyorlarsa;

1- Polis araçlarını ters çevirmeyecekler

2- Her kulübe Avrupa maçı öncesi (Biz Ts Bjk vs...) rakibi destekler açıklama yapmayacaklar

3- Milli Maçlar da dahil oyuncularından hocasına taraftarına negatif ortamı gerecek yorumlar yapmayacaklar

4- Milli Atletlere dahi Aziz şov yapın diye talimatlar da bulunmayacaklar

5- Biz ayrı Cumhuriyetiz demeyecekler

6- Şike yapmış adamları temizleyecekler

7- Şike yapmış adama destek olmayacaklar

8- Medyaya çıkarttıkları maymunları dizginleyecekler ve futbolun fenerden ibaret olmadığını aslında fenerin bir cacık olmadığını insanlara anlatacaklar

9- Ülkeye kazandırılmış büyük tesis TT Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksine b.k atmayacaklar. Atmadan önce düşünecekler bizim stadımız nasıl alındı o basket sahasını nasıl aldık.

10- Topuk Yaylası tesisleri ile övünen başkanlarını savunacaklar ve TFF'nin verdiği o desteği nerelere harcadıklarını açıklayacaklar. O paranın aslında bu ülkenin vergileriyle toplandığını kabul edip buna göre "Vatan" diyip takımlarını sorgulayacaklar.

11- Ülkemin Hakemlerini, TFF Yönetimini ve Medyasını bazı zorbalıklarla yönetmeye kalkmayacaklar.

En önemlisi

12- Galatasaray'ın Avrupa Başarılını kakalamak yerine "biz nasıl daha iyisini yaparız" diye soracaklar kendilerine.

Ondan sonra bir düşünürüz Mustafa. Futbol=Spor=Kulüp bazında müsabakalarda Vatan Millet 2.planda tutulmalıdır. Bunu öğrenmeliyiz artık. Şike yapmış ülkeye kara leke sürmüş bir takımı desteklemem. Galatasaray'ın da böyle bir talebi yok. Destekleyenlere teşekkür eder geçeriz.

Fenerbahçe-Paok maçından sonra sitelerinde camileri yıkıp haç koyan yunanlıları da ?

Veya Fenerbahçe-Pana karşılaştığında Türk bayrağı yakan yunanlıları da ?

Veya Pana-Fener maçında Atatürkümüze söven yunanlıları da

Destekliyor musun Alemdar toprağım ?

Adamlar bizi yendi mi eledi mi zevkten dört köşe oluyorlar sanal alemde camilerimizin yerini haç işaretleri alıyor bayrağımız yakılıyor bunlar senin için birşey ifade etmez mi fikrinin değişmesi için ?

Hemen cevap vereyim...

Futbol dışı meselere gireceksek...

Türk Bayrağı yakan Panalılar ile Türkiye'de Futbolu yakan fenerlilerin birbirinden zerre farkı yok...

İkiside aynı çapın laciverti...

Mesele Türk Bayrağı yakılmasıysa yaktığımız Yunan-İsrail bayraklarıda gözünüzün önüne gelmeli...

Bu bir taraflı bakılacak mesele değil ki...

Hiç aşırı milliyetçi sloganlara girmeyin...

Bayrağı bir tek onlar yakmıyor...

Hemen cevap vereyim...

Türk Bayrağı yakan Panalılar ile Türkiye'de Futbolu yakan fenerlilerin birbirinden zerre farkı yok...

Mesele Türk Bayrağı yakılmasıysa yaktığımız Yunan-İsrail bayraklarıda gözünüzün önüne gelmeli...

Bu lafın üzerine sustum...

Sen ayyıldız bayrağımız ile yunan israil bayraklarını aynı olay içersinde değerlendiriyorsan ben senden zaten fenerbahçeyi desteklemeni beklemem...

Şu lafının üzerine adım gibi eminim burayı okuyan veya okumayan kuşlar da istemezler senin desteklemeni..

Ben aşırı milliyetçi sloganlara girmem , Ben Allahına kadar Milliyetçiyimdir..

Hemen cevap vereyim...

"Türk bayrağını yakmak ve Türk futbolunu yakmak arasında zerre kadar fark yok..." Bu cümle sözün bittiği yer. Türk bayrağını babam yaksa çeker vururum, gerisi yok.

Malum zat ve onun zihniyetindekiler oralarda oldukça ve bu şekilde davranmaya devam ettikleri sürece anti-Galatasaraycı fbyi desteklemek insanın içinden gelmiyor. Bunlar tamamıyla zarar.

Fırsatım olsa kangren olmuş der söker atardım. Fırsat oldu ama düşürmeyip suçları örtbas edildi ve onlar yüzünden biz sıkıntılar çektik.

Türk takımlarının UEFA'ya alınamama tehlikesi, 2020'nin açıklanması beklenirken sürecin ters yönde ilerlemesi.

Stad konusunda bürokratları harekete geçirerek bizi çok karlı bir anlaşmayı yapamaz hale getirmeleri ve 2-3 yıl daha stadsız kalmamıza sebep olmaları aklıma gelenlerden bir kaçı..

2008de Kadiköy'de yerimi almıştım..Ama bardağı dolduran damlalar taşırma seviyesine getirdi ve artık yurt dışında dahi desteklemek içimden gelmiyor.

Milliyetçilik olayını da anlayamıyorum. Devşirmeler, çuvalla para alıp hiç bir şey veremeyen İngiliz, Fransız vs. milletten futbolcuyu el üstünde tutuyoruz da o zaman milli duygularımız nereye kaybolur. Bu ülkenin gençliğine değer verilmeyişi neden konuşulmuyor anlamıyorum.

Fb kulüp takımı sadece. Desteklenmesin demiyor kimse ama desteklemeyene de milliyetçilikle alakalı eleştiri yapılmamalı.

Münferid olayların sonu yok. Panalı bilmem ne yapmış..Elin Fransız'ı neler yapıyor o zaman kadrona da alma Fransız oyuncuyu. Bu ülkeye sorun yaşadığımız, bize değer vermeyen hiç bir milleten adam sokmayalım?

Vallaha ben duruma gore desteklerim..

Mesela Spartak'a elensin istedim, bizim cikarimiz oldugu icin ve Avrupa Liginde ulke icin daha fazla puan toplarlar diye..

simdide Fenerin Avrupa liginde yari finale kadar cikip ordan elenmesini isterim.. FInal gormesini istemem ama mesela..

Üst Alt