donald trump - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

donald trump

Adam cidden "Make America Great Again" derken şaka yapmıyormuş. ABD'yi yine güçlü bir ülke yaptı. İşsizliği azalttı, dış politikada Çin ve İran'a karşı üstünlüğü ele geçirdi, ekonomiyi bir nebze düzeltti. Bu seneki seçimlerde de kazanacağını tahmin ediyorum. Karşısında adam gibi bir rakip göremiyorum çünkü. Bernie amca 2016'da Hillary Clinton'un yerine aday olabilseydi seçimi bile kazanabilirdi. Çünkü anketler Bernie'nin Trump karşısında önde olduğunu gösteriyordu. Ama aptal liboşlar (demokratlar) "ülkeyi bir kadın yönetsin abee" diyerek Clinton'u Trump'un karşısına koymuşlardı. Trump da fena ezmişti. Demokratların birçok yerini bile kazanmıştı.

Bu seçimde Demokratların adayı Bernie olacak gibi. Ama 4 yıl önceki kadar güçlü değil. Çünkü ilerlemiş yaşı (78 yaşında), Trump'ın son zamanlarda iyi işler yapması yine Demokratlara seçim kaybettirecek gibi. Ha ben bir Türk olarak, Trump'ın devam etmesini isterim. Adam Ypg konusunda herkesi karşısına aldı. Obama olsaydı Ypg'ye desteği devam ettirirdi.
lİBOŞ kavramını hakkıyla kullanıyorsun üstat takdir ve hürmet ediyorum....

CnveDUQWAAUTcB5.jpg

Trump resmen ulusalcı olarak, küreselcilere savaş açmış durumda. Küreselciler (Globalizm) bunun ayağını kaydırabilir, Kennedy'e yaptıkları gibi bir suikaste bakar. Bu seneki seçim ABD tarihinin en kritik seçimi olabilir. Biden zaten güçlü birisi. Arkasında Obamacılar, Clintoncular, Bernieciler, Warrenciler, Bloombergciler, Rockefeller, Rothchild, Illüminati alayı olacak.

Çok çalıştın geçtin başa
Teksas'ta kur Kasımpaşa
Sen çok yaşa Donald Trump

Üst Alt