CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1 - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1

karaktersiz burak sende seni savunanda benim gözümde galatasaraylı falan degildir takımına ihanet eden takımı içten oyan en bastaki bu karaktersiz geliyor

Ya forumda harbiden garip adamlar var neyse. Fizik olarak rezil bir takımız onuda geçersek yetersiz ve kötü bir takım var ortada. Harzoid denen adamın eseridir net olarak bu takımın yenilenmesi gerekiyor.

Takım öldü bitti 70'te Eray'ı alsa laf etmezdim ben öldü herkes niye oyuncu değiştirmesi 82'ye kadar anlamadım. Bi de;

Chedjou'nun ön libero oynamasını destekliyorum ama şüpheliyim biraz. Çünkü öndekiler fazla yardıma gelmiyor bizde bi de stoperde 9-9,5 arası koşuyorsun genelde. Ön liberoda Melo 10 civarı koşuyordu normal olarak pek basmıyor diyorduk çünkü o mevki için az. Chedjou'nun her zamankinden 1,5 km falan fazla koşması gerek ayrıca orta sahada oyun temposu daha yüksek. Ched'in performansı öndeki oyuncularla çok doğru orantılı olacak bugün.

Chedjou'nun dakika 68'te bi pas atamadığı pozisyon var Olcan'a. Olcan taç attı, Chedjou rakibe gönderdi. Orada rakip topla çıktı Chedjou kovalayamadı bile o dakikada bitti Chedjou yani bitikti resmen. Bizde ön taraftaki ve arka taraftaki oyuncuların arasını daraltmadıkça bir bok olmaz oraya Gattuso gelse bişey olmaz. Bizde öndekiler hiç koşmuyor değil ama öndekiler bazen önde basıyor, savunma ceza alanı içinde kalıyor, orta sahadakiler ortada kalıyor, garip bi durum var. Burak gibi beyinden noksan adamlar oldukça o takım savunmasını zaten yapamazsın en önden başlıyor faul. Beraber gidip gelmiyor takım ileri- geri. Ama bu kadroyla olmaz zaten.

Yazıklar olsun! Yatıp kalkıp Astana'nın o mal teknik direktörüne dua etsinler. O iki siyahi oyuncuyu çıkarmasaydı son dakikalarda gol bulabilirlerdi.

stadta burak denen adi karaktersize ırkçının başımıza kral ilan ettigi herife en ufak tepki koymayan seyirci bozuntusununda allah belalsını versin

Denizli'nin tek iyi yani takimin eksikliklerini gormesi ve dile getirmesi.Bu yonuyle bile hamzadan bin kat iyidir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dengeci hamza takımı bu hale getirirken yönetim mal gibi seyretti aylarca ikaz etti taraftar. şimdi bu noktada yönetim ve denizli bu takımı bu ekonomik şartlarla düzeltebilir mi ? hiç sanmıyorum. çok çok akıllıca işler yapmamız lazım devre arası bu da şuan imkansız görünüyor

20 küsür yıldır hemen hemen bütün maçlarımızı izleyen birisiyim.
Ben bukadar kötü savunması olan bir Galatasaray hatırlamıyorum istikrarlı şekilde.

bu kadroyla bi yol olmaz burak izlemeye thammülüm yok adam futbol cahili hele selcuga da bi lafım var kardsm hiçmi görgü ahlak yok sende Her zaman elin burnunda yeter artık su takımda oynayan biri demiyomu bu adama elini burnundan cek artık diye o ne bicim bi burundur ki 2 parmagıyla birden oynuyo .. Ne diym bunada sukur artık futbol zevki hiç yok bitmiş resmen takım hiç sanmıyorum bjk yencegni bu kadronun ama

Üst Alt