Üye Görüşü - Çevremizdeki Fenerlilerin Canavara Dönüşüp, Herkesten ve Herşeyden Kendilerini Haklı Çıkarmaları Psikolojileri Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Çevremizdeki Fenerlilerin Canavara Dönüşüp, Herkesten ve Herşeyden Kendilerini Haklı Çıkarmaları Psikolojileri Hakkında

Manisa ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanelerinin tüm hastalarının taburcu edilip uzunca bir süre sadece fenerlilerin tedavisi için kullanılması lazım. En başta da Ali Koçun hastaneye gönderilmesi lazım.

Fenerin de bir an önce kapatılması lazım ki bu sanrılarından kurtulmaları kolaylaşsın. Ülkenin selamati açısından zaten şart.

Aklı başında bildiğimiz herifler bile konu fb oldu mu kafadan kontak biçimde dolaşıyor etrafta, mal mal söylemler gırla gidiyor, şaşırsam mı gülsem mi bilemiyorum da. Kitlesel hipnoz gibi birşeye başvuruyorlar herhalde, ben açıklamasını bulamadım. Matrix'de mavi yerine kırmızı hapı almışlar gibi çılgın vaziyetteler. Bırak konuşup tartışmayı, selam bile vermiyorum çoğuna artık.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kardeşim, kuzenlerim hasta fenerli. Birlikte maç izlememeyi tercih ediyorum.

Ne anlatsan haklı çıkarıyorlar kendilerini. Kanıt gösteriyorum inanmıyorlar. Siz gösterin diyorum örnek yok.

Hiç bir fenerli ile maç izlememeye yemin ettim. Bu durumda kolay kolay düzelmez.

Türküler bitti şimdi başka milletlere anlatmaya çalışıyorlar haklılıklarını.

Geçen Yabancılar dairesinde Türk bir güvenlik ( Türkiyedeki güvenliklerin girdiği entelektüel sınavlara bile girmiyor bunlar) yanındaki arnavutmu Hırvatmı bir iş arkadaşının süper kupada ne oldu sorusuna : "Süper demi? 19 takım hep fenere karşı, hep fenere karşı. Artık yeter demenin zamanı geldi" gibi şeyler zırladı.
Almanlar gülmekten geberiyor bunlara.

Dünyadaki en antipatik taraftar oluşumu bunlardır herhalde. Kendilerini devamlı dev aynasında görüyorlar ama hiçbir başarıları yok, bizim şampiyonluklarımız onları daha da bir aşağılık kompleksine sokuyor. Ve her geçen sene daha bir ağırlaşacak bu patolojik durum

Dün bayram ziyaretinde hasta bjk li yaşça büyük bir akrabam gevşek gevşek "bu sene de çok kolladılar sizi bence de yanlış ama fenerin maça çıkmaması fikstür değil bu yüzden" dedi. Ben de baya ciddi bir şekilde "bana galatasarayın kollandığı 2 maç yaz ben sana fenerin kollandığı en az 5 maç yazmazsam arabanın anahtarını buraya bırakacagım. Ama yazamazsan bjk formanı kamera önünde yırtacaksın" dedim. Sonuçta tabiki bişi diyemedi gecen yıl ki ofsaytımsı olayını falan zırvalayıp lafı değiltiştirdi.

Şerefsiz herifler resmen ülkenin beynini yıkadılar. Lanet olsun ya kimsenin maçları izlediği incelediği yok medyadan ne duyuyorsa o.

Zaman kaybetmeden E.Timur un dediği karşılaştırmayı yönetimi hazırlayarak yayması lazım. Bıktırdılar artık

Son düzenleme:
Bizim arkadaş var bu şekil, 2dk futbol konuş muhabbet bizim otobüsümüz kurşunlandıya dönüyor çok eğlenceli sarmak 🤣

Bizim arkadaşlarla kalabalık bir grup var ama 7-8 kişi çok aktif. En son fenerlinin biri haksız olayı diğer arkadaşları desteklemedi diye gruptan çıktı 😂

İki tanede fenerli arkadaşım beni instadan takipten çıktı trabzon maçı için osayi hakkında bir şey paylaştım diye. Özellikle bir tanesine geçen yıl yaptığı meslekte iyi para kazanacağı bir yere aracı olmuştum. Aramızdaki saygılı bir iletişimde vardı. Adamın vefasızlığı geçtim, iletişime bile geçmeden direkt takipten çıkmış sırf osayi için. Çok değişik kafalardalar, altı üstü futbol için bu ruh haline düştüğümü anlasam, futbol izlemeye ara verip kendimi sorgulardım sanırım.

olay futboldan çıktı zaten hepsi fenerin akp ile ülkedeki kirli düzenlerle savaştığına ikna olmuş durumda, bu şuursuz halleri tamamen saha içinden bağımsız hale geldi her maçı hakemle kazansalar yine de bir şey değişmez

yıllardır süren başarısızlık sonucunda delirdiler, gerçekten delirdiler yani laf olsun diye değil :asd:

Üst Alt