Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı

Yakın zamanda sermaye artışına gidilir ve bununla birlikte BB'den çıkılır gibi geliyor bana geçtiğimiz ayın 27'sinde sermaye tavanını da yükseltmiştik çünkü bu bana sermaye artışı hazırlığı gibi gelmişti.

Yakın zamanda sermaye artışına gidilir ve bununla birlikte BB'den çıkılır gibi geliyor bana geçtiğimiz ayın 27'sinde sermaye tavanını da yükseltmiştik çünkü bu bana sermaye artışı hazırlığı gibi gelmişti.
Fenerbahçe bu anlaşmayı Yapı Kredi'yle yapmış mesela. Yani her yerde bir adaletsizlik söz konusu. Devletin takibinde bir durum da değil. Ödüyorlar mı ödemiyorlar mı orası da meçhul.

31.05.2023 tarihinde 374 milyonken 29.02.2024 tarihinde 1039 milyona cikmis ticari alacaklar.
attıgın tabloda boey'in karını goremezsin. o tablo sadece hasılat detayını gösteriyor. şuraya bakman lazım. en alttaki yatırım faaliyetlerinden gelir/gider rakamı yani 1,043,520,094. tabi bu sadece boey degil hazirandan sonra yapılan tum satışların toplam karı (kiralamalar dahil degil).

ED56F17F-3DE7-4E48-9537-D4082F621000.jpeg

Kurumsal hafıza ve olması gerekenlerden çok fazla uzaklaştı ülke bu alanda da yozlaşma var, önceden 3 önemli bakanlık seçimlerden önce istifa eder ve yerine iktidar partisinden olmayan bürokrat kişiler vekaleten gelir seçimden sonra ise eski görevlerine dönerlerdi. Bu dahi yapılmıyor ki rekabet kurumu denilen kurumun bu tarz hareketleri takip etmesi söz konusu olsun. Bir kulüp başkanının yönetimindeki bir şirket başka kulüplerden sadece kendi işine gelenlere sponsor oluyor bu durumda rekabete aykırı bir durum Fatih altaylı bahsetmişti bundan ama bunda bile bir ses çıkmadı. Ya bütün herkese veya lige sponsor olup herkes eşit payı alacak veya kimseye sponsor olmayacak. Ayrıca kendi halka arz olmuş şirketinin kendi yönettiği kulübe bile sponsor olamaması gerekiyor çünkü bu da servet aktarımına giriyor spk tarafında bunun engellenmesi gerekiyor yatırımcının yatırımını kişisel çıkar amaçlı kullanım oluyor.

Özetlemek gerekirse yozlaşma her alanı ele geçirdi MoneyTalks oldu her yer.

Yapı Kredi sadece Ali Koç'un değildir halka açık değil mi aynı zamanda BDDK'nın bu tarz bir şeye izin vereceğini sanmıyorum.

Üst Alt