Haber - Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak

.

• Ali Koç

• Aziz yıldırım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ağlayarak kaçtıkları bu firavundan, ağlayarak bizi Aliden kurtar diye bu firavuna sığınıyorlar. Bunların halinin 1 tık üstü gayya kuyusunda sonsuz ızdırap yav.. Kur'an mı yırttınız? Cami duvarına mı işediniz? Nasıl bi kulupsunuz yav siz?

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koç'u ağlamalarını dinleyip rezil rekabet yaşayacağımıza Aziz Yıldırım'ın vizyonlu kadrosuyla sahada mücadele etmeyi tercih ederim.
O yıllarda bize çok b.k atmazdı Aziz, kompleks yapardı ama çözümü de kadroyu güçlendirmekte arardı şike sezonu hariç.
Bu ali anca ağlıyor insan rekabete giremiyor.
Ali Koç'u FBsi ile rekabet eden Cimbom eşiyle tavla oynayan erkeğe benziyor resmen.

İsterdim ama imkansiz gibi. Ali koc inanılmaz para akıtıyor fb ye bunu ödeyebilir mi aziz yıldırım bilemiyorum Altan bilemiyorum
Aziz zengin Fenerlilerden para toplama konusunda uzmandır. Ülker'den, Nihat'tan hatta Ali'den bile toplar. Kulübe aforoz ettirdiği Mehmet Ali Aydınlar'dan bile yüklü para koparmışlığı var.

Aziz zengin Fenerlilerden para toplama konusunda uzmandır. Ülker'den, Nihat'tan hatta Ali'den bile toplar. Kulübe aforoz ettirdiği Mehmet Ali Aydınlar'dan bile yüklü para koparmışlığı var.
Haklısın rengim ama azizin forsu çizildi bir kere eskisi gibi ürkütücü despot dediğini yaptıran bir adam görünümünde değil artık. Yaşlılık biraz yumuşaklık da getirmiş olabilir.

Ayrica olay aziz-koc mevzusuna dönüşürse de camiada yine bölünme yaşanabilir ve koçlar ile ters düşmek istemeyenler aziz ile araya mesafe koyabilir.

Ne olursa olsun her türlü bize yarayabilir bu durum ama :d

İmza toplama çalışmalarına başlayan Aziz Yıldırım, Çarşamba günü düzenlenecek bir basın toplantısıyla Fenerbahçe başkan adaylığını açıklayacak!

Fenerbahçe Kongre ve Divan üyeleri, Aziz Yıldırım'ın seçimli genel kurulda aday olması için noter imzalı beyanname toplamaya başladı.

1715599477230.png

Üst Alt