Haber - Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak

.

• Ali Koç

• Aziz yıldırım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Değinilmiş; FB nin yerli rotasyonu zayıfladı, daha Ferdi' nin gitme durumu var. Yabancı kotasında açabilecekleri yer belli; abartırlarsa takım kimliği kaybolur bu defa...

Okan Hocanın isteyebileceği yerli oyuncu sayısı 3-4 filandır herhalde. Bunlar için temas kurulup makul şartlarda anlaşma zemini aranması önem arz ediyor. Hepsi birden alınmaz zaten, en gerekli bir ya da ikisi alınsa yetebilir.

İki yıl önce Hırtali kibirini frenleyemeyip rencide etmese de Abdülkerim' i alsalardı, geçen sezonun hikayesi farklı olabilirdi. O ve Erden Bey' in atikliği sayesinde, biz -hem de bir yerli oyuncuyla- şahane bir stoper tandemine sahip olduk; FB ise en çok saçma sapan adamlar transfer ettikleri stoper tandeminden yırtıldı. Bazen tek bir oyuncunun, kalitesinin de ötesinde anlam ifade edebildiğini göz ardı etmemek gerekiyor yani...

Bizde şampiyonluğun da gelmesiyle birlikte hoca devam edecek hayırlısıyla; aksi düşünülemez. Söylendiği gibi, Erden Bey transfer faaliyetlerine devam ediyorsa, iki aday yönetim de buna olumsuz tavır almayacaktır diye umuyorum (Cenk Ergün' e iş düşmemesini umarak diyorum bunu). Onlarda her şey belirsizken, bu durumdan yararlanılmalı...

İkisi de birbirinden beter bence, başarı olarak korkulacak adamlar değiller ancak ikisi de olayları sürekli saha dışına çekmeye çalışan tipler. aziz de daha şimdiden başladı bize kumpas kurdular ben şöyle kurtardım istesem 20 sene daha başkanlık yapardım gibi boş konuşmalara...

Büyük başkan canından çok sevdiği Galatasarayına çakma değil hakiki 5. yıldızı takmak için geliyor. Onun zamanında Galatasaray hikayeydi. Realin elinden finalde kupa aldığımız, namağlup Uefa şampiyonu olduğumuz, Avrupa'da klupler sıralamasında zirveye çıktığımız, dillerden dillere dolaşan bir hikaye. Gelde dönelim eski günlere..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz gelsin diyenler sanırım tapeleri hiç okumadı. Ulan herif bırak anadolu başkanlarını bizim içimize bile kaç tane köstebek sokmuş o zamanlar. Parmağında oynatmış türk futbolunu, allahtan takımları malmış

Fener’in en sevdiğim huyu asla eskilerden vazgeçememeleri.

Ne kadar leş, kötü olursa olsun. Son 25 yılda biz 9. Adamlar 2 başkan görmüş olacak. Ve hala alternatifleri 20 yıl sonunda hala adaylar mevcut başkana kaybedince “diktatör devrilmiş” gibi sevindikleri adam ve 6 senede kulübü bir arpa boyu ilerletememiş, her sene 20 oyuncu almış, sene başına 2.5 hoca değiştirmiş. Hiçbir sözünde tutar olmayan mevcut başkan.

Şöyle söyleyeyim biz Ali Koç kopyasını 6 ayda gönderdik. Aziz gibisini hiç seçtirmedik.

Yalnız şaka maka damgalı şikeci Aziz için müthiş bir ortam var iki yıldır.

Istediği gibi at koşturur tarla sürerdi şerefsiz son iki senede. Yalı çocuğu giderse onun bulaştığı pisliklerin 10 katına da bu şike hükümlüsü herif devam eder diye düşünüyorum.

Benim şaşırdığım, şimdiye kadar bize beklediğimden daha az etti. Malum GS kompleksinden GS'ye hakaretlerde bulunmak falan bunlarda epey prim kasıyor şakşakçılar kendinden geçiyor adeta.

Yalı çocuğu giderse hiç bir şey değişmez. Bu şikeci Aziz'i de çok iyi tanıyoruz yıllardır.

Üst Alt