Video Haber - Aziz Yıldırım: "Başkanlığı kazanırsak Jose Mourinho'yu getireceğim" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Aziz Yıldırım: "Başkanlığı kazanırsak Jose Mourinho'yu getireceğim"

Bir gün Aziz için bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi;

Aziz Yıldırım totalde şer bir adam olsa da bir yandan da doğru tespitlerde bulunur, yeri geldiğinde hakkaniyete de riayet ettiği olmuştur. Şekeri düştüğünde/çıktığında herkes için tehlikeli olabildiği malum...

Ali Koç' un ağzından ise hayır laf çıktığını görmedim. Herif kendi divan toplantısında, 'onlar şöyle yapar da böyle yapar da...'' diye sonu gelmez nutuklar attı yahu. Bunun şekerle filan işi yok; bütün hırtlığıyla ortalıkta dolaşan, kime patlayacağı belli olmayan bir klinik vakıa. S.....olup gitsin, yerine Aziz gelse de olur...

Mourinho' yu her durumda getirsinler isterim. Biraz reklam yaparlar filan; futbolun gerçekleri konuşmaya başladığı zaman eğlence garanti...

mou ile anlaştım değil, görüştüm demiş. adam birazcık açık kapı bıraktıysa bizimki tribe girmiştir.

btw parayı basıp getirebilir de, şu an avrupa'da üst düzey takım bulacak durumda değil mou.

son olarak da aziz yıldırım'ın seçilme şansı da çok az bence :) olur da seçilirse de büyük cümbüş var demektir. holding muslukları keserse fb'ye bildiğin kayyum atanır. ayrıca anadolu takımlarının hem gs hem fb'ye aynı ciddiyette oynadığı normal bir lig izleriz.

Tescilli şikeci aziz güzellemeleri görüyorum twitterda da forumda da insanlar bunun nasıl bir şerefsiz olduğunu unutmuş galiba. Son 2 senede yalı veledi şerefsizlik konusunda azize yaklaşsa da total tabloda aziz her zaman 1 numaradır. Bu adam şike olayı patlayana kadar türk futbolunun basınından, hakemlerine heryerini ele geçişmişti bizim başkanı(Adnan Polat) bile boyunduruğu altına almıştı. Bu herif seçilecekse ki muhtemelen seçilecek yönetim olarak da taraftar olarak da savaşmaya hazır olmalıyız.

mou ile anlaştım değil, görüştüm demiş. adam birazcık açık kapı bıraktıysa bizimki tribe girmiştir.

btw parayı basıp getirebilir de, şu an avrupa'da üst düzey takım bulacak durumda değil mou.

son olarak da aziz yıldırım'ın seçilme şansı da çok az bence :) olur da seçilirse de büyük cümbüş var demektir. holding muslukları keserse fb'ye bildiğin kayyum atanır. ayrıca anadolu takımlarının hem gs hem fb'ye aynı ciddiyette oynadığı normal bir lig izleriz.
bence aziz seçilir kesin

ali koç dışında herhangi biri kontenjanından

20 milyon eurodan aşağı gelirse adam değildir
O sırada sıvı sabun: Mourinho o kadar başarıya aç kalmış ki kendisini gecindirecek ücret harici bir talepte bulunmadı. Ekibinin maaşını da kendi cebinden karşılayacak. Mourinho ekibine, biz bu takıma olan başarı borcumuzu ödemeden para isteyemeyiz sözlerini sarf etti. Başarılı antrenör transfer edilecek topculari bizzat arayarak bu kadar fazla ücret istemeyin, gelin kupa kaldıralım imalarinda bulundu. Bu olaylara şahit olan yönetim grubu Aziz Yıldırım'ı ayakta alkışladı, bazı yöneticiler göz yaşlarına hakim olamadı.

Kazandığı maaş ve tazminatlarla 7 sülalesine yetecek gelire sahip birinin 8. sülalesi için tercihi Fenerbahçe olabilir.

biz 10 sene şampiyon olamasak sanırım mali güç olarak karagümrük gibi bişey olur kalırdık. adamlarda muazzam derecede bitmeyen bir para var

Lukaku, Talisca, Di Maria ve De Gea transferlerinin şimdiden bitirilmesini isteyen Mourinho ile Aziz Yıldırım'ın son görüşmesine Devrim Zengi ulaştı. Ayrıntılar ve daha fazlası Devrim Zengi yutup kanalında.

zjZ.jpg

Üst Alt