Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marsilya'ya çelme takmışlardı takabilirler belli olmaz. İlk maç onların olacak herhalde 3.lük şanslarıda var.

Aynen. Mac'ta soguk sartlarda oynanacakk guzel yani bizim acimizdan bence :) Italya deplasmaninda iyi kapanip hizli cikarsak beraberlik alabiliriz. Ben en kotu +2 puan en iyi +4 puan bekliyorum kalan 2 macta. Yanilmiyorsam iki sekilde de lider cikiyoruz. +4 bu arada Lazio ile beraberlik.

Şu saaten sonra Moskova'yı neden yenemedik diye üzülmenin anlamı yok. Moskova'dan deplasmanda alınan 3 puanı zaten beklemiyorduk. Moskovoyla deplasmanda berabere kalıp içerde kazanmışız gibi farzedelim. Bence biz içerde Marsilya'yı yendiğimiz an olay bitecek, Lazio'nun Moskova'yı yeneceğini düşünmüyorum buz gibi havada oynanacak o maç.
moskovayı yenmek marsilyayı yenmekten daha kolay bi hedefti. işimizi zorpaştırıp tek maçı final haline getirdik. hayırlısı

Marsilyayı avrupa liginde konya bile yeniyordu herhalde az kalsın. Son dakikalarda yemiş berabere kalmışlardı. Yenseler gruptan çıkıyolardı

Temkinli olmak da fayda var, olur da Marsilya'ya yenilirsek abartı tepki vermemek lazım. Bizden iyi takımlar çünkü. Yenedebiliriz tabi ama durup dururken kendi kendimizi yükseltip abartı beklentiler içine girmemek lazım.

Ben bu takıma uzun vadeli güveniyorum, günlük tepkilerden dolayı devre arasında vs saçma sapan yaşlı adamlara paralar gömülecek diye ödüm patlıyor.

Buraya kadar getirmişken işi 2.lik hiç mutlu etmiyor beni. Aslında bu olumlu bir şey takım adına biz mutsuz oluyorsak 2.liğe ama gel gelelim 1. çıkıp maç yapmadan son 16 ya kalmak var bide işin diğer tarafı. Hakkımızda hayırlısı artık.

maçların aynı anda olması sıkıntı. önce güvenli oyun sonra galibiyeti hedeflemeliyiz

Rusya da 23:00’e maç koyuyorlarsa hay hay. İşimize gelir. Marsilya maçında 1 puana Son 32 için çıkıyoruz. Alırsak Son 32 garanti. Son 16 için Roma’ya gitmiş olacağız. Bu sonuca göre bugün yenseydik Son 32 garantiydi ama Son 16 için yine son maça kalıyorduk. Fena sayılmayız şu durumda.

loko lazio maçı moskovada hemde 20 gün sonra.iklim şartları falan illaki evsahibinin lehine olacak.bugünde birkaç oyuncusu yoktu bize karşı.

Geçen gün yazdım bu akşamki maçta galip gelemezssek rakip değil biz kendimize çelme takarız diye,kendimiz ettik kendimiz bulduk maçı olur diyede ekledim.malesef loko değil biz kendimize çelme taktık bu gece

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rusya da 23:00’e maç koyuyorlarsa hay hay. İşimize gelir. Marsilya maçında 1 puana Son 32 için çıkıyoruz. Alırsak Son 32 garanti. Son 16 için Roma’ya gitmiş olacağız. Bu sonuca göre bugün yenseydik Son 32 garantiydi ama Son 16 için yine son maça kalıyorduk. Fena sayılmayız şu durumda.
2 maç da 20:45 te sanırım. normalde ilk 2 ye girmek önemliydi ama bu sezon lider olmak çok önemli o yüzden insan üzülüyor kaçan fırsata.

Üst Alt