Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | LOSC Lille 2-1 Fenerbahçe | 18 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | LOSC Lille 2-1 Fenerbahçe | 18 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | LOSC Lille 2-1 Fenerbahçe | 18 Şubat | Maç Sonucu

lille de zenci bir defans oyuncusu vardı sanırım göbekte oynuyordu ben onu da çok beğendim. Volkan da acaba beğendi mi:D

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | LOSC Lille 2-1 Fenerbahçe | 18 Şubat | Maç Sonucu

Gervinho ve Cabaye gibi 2 adamı nasıl oynatmamışlar hayret ediyorum. Takımın en iyi 3 adamından 2'si bu adamlar.

sonuc güzel insallah eziklerle beraber finale kalip

onlari hamburgta (bana yakin) tev...z etcez

bilhassa keita volkana

Eden hazard'da balonun tekiymiş.Bir adam bir tane olumlu hareket yapmaz mı arkadaş?Attığı bir tane pas yerini bulmadı,hızlı oynayacağı yerde 3-4 kişiye çalım atmaya kalktı.Lille'nin başında adam gibi t.d olsa bugün fener 4-1,5-1 falan yenilirdi

Eden hazard'da balonun tekiymiş.Bir adam bir tane olumlu hareket yapmaz mı arkadaş?Attığı bir tane pas yerini bulmadı,hızlı oynayacağı yerde 3-4 kişiye çalım atmaya kalktı.Lille'nin başında adam gibi t.d olsa bugün fener 4-1,5-1 falan yenilirdi

Bugün kötüydü ama adama balon demekte futbola küfür etmektir. Daha öncede izledim süper adam yardıra yardıra geçiyor. Arda'nın hızlı versiyonu.

Bugün kötüydü ama adama balon demekte futbola küfür etmektir. Daha öncede izledim süper adam yardıra yardıra geçiyor. Arda'nın hızlı versiyonu.

Haldun Baba balmont'u getirsin.Tam bir dinamo.Adama hayran kaldım bugün.Fenerin orta sahasını nerdeyse tek başına bayılttı bugün :ciftetelli::ciftetelli:

Bursaspor Luganosuz ve yorgun feneri yenemezse yaziklar olsun onlara.

Kusura bakmasın kimse, maçtan çok çok önce ve önceki sayfalarda o kadar söyledim. Lille fark falan atamaz diye. Yanılmadım. Üstüne fenerde guiza yerine en azından "yaşlı" bir ümit karan olsa 3-2 falan kazanırlardı yazık olmuş milyoncuklarına:)

Lille abartılcak bir takım değil. Hızlılılar ama kanatlarda. Bu arada wederson'u balı sebebiyle kutluyorum :)

Güiza'ya Allah yardım etsin.

Bursaspor Luganosuz ve yorgun feneri yenemezse yaziklar olsun onlara.

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bu Fener 4 maçtır maç kazanamıyor ama kimsenin bundan bahsettiği yok medyada.Aynı durumda biz olsak neler yazılırdı tahmin edemiyorum.Ayrıca bu forumda daha düne kadar feneri şampiyon ilan edenleri de görelim bi zahmet

Yalnız Lille'in oyuncuları hakkaten çok süratli ya adamlar baya tehlikeli şayet çeyrek final falan görebilirsek bu takımla karşılaşmayı istemem şahsen...

Ben Lille'in bu kadar iyi bir takım olduğunu düşünmemiştim.

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bu Fener 4 maçtır maç kazanamıyor ama kimsenin bundan bahsettiği yok medyada.Aynı durumda biz olsak neler yazılırdı tahmin edemiyorum.Ayrıca bu forumda daha düne kadar feneri şampiyon ilan edenleri de görelim bi zahmet

Ya sen onu birak, Hasa sastan Ugur M., Ridvan Dilmene kadar yorumcular falan herkes fenerin cok iyi top oynadigini ama bu aralar sansiz oldugunu yaziyor/konusuyor 2 haftadir. Fenerin Manisaya karsi ilk yarim saat Barcelona gibi top oynadi diyen bile var. Oysa Fener hakemlerin de yardimiyla + son saniye golleriyle zar zor kurtariyor k.cini.

Can,

o değilde 5 gol atar diyenler falan oldu. Yani ya ben futbol bilmiyorum ve amatörde olsa hiç oynamadım ya da arkadaşlar "pes" ten öte futbol oynamadılar. Lille abartılcak bir takım değil. İyiler ama fenere 5 atcak takım değiller kusura bakmasın kimse. Liverpool bile değil şu haliyle. Torres-Benyaoun yok L.Pool sallanıyor kötü değiller lakin isimlerine yakışır bir oyun oynamıyorlar. Lille, tecrübesiz ve genç bir takım. Fizik olarak birçok takımımızdan iyiler ama top kullanma vs bizler kadar değiller. Normal sonuç. Ben skor tahmini için 1 farklı ya da 2-0 Lille galibiyeti demiştim. Wederson çok önemli-şanslı- bir gol attı. Tekrar diyorum Guiza yerin bu yaştaki Ü.Karan olsa 1 gol atardı.

katılıyorm renkdas adamlar kac mactır kazanamıyor emre hala efe emre daum hala dahı daum bız bugun bır mac kaybetsek ne rijkaardın futbol bılgısı ne ardanın elanunun yeeneği kalırdı

Fenerbahçe yenilse de iyi bir skor aldı.

Lille göre şansları şuan daha yüksek.

Üst Alt