atakan kayalar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çare anarşi mi???
tumblr_pss2ahiAge1w1xkvm_500.jpg

Bu şey değil mi hani konuşmayı yeni öğrendikten sonra büyüklerini dinleyip bilmiş bilmiş konuşan itici çocuklar.

@Mehmet Arslaner adlı büyüğümüzle yaptığım sohbetin birinde "memlekette okuyan insan az olduğu için okumayı gözümüzde büyütüyoruz" demişti. Trambolinini yediğim ne güzel söylemişti. Atakan da işte bu durum. Umarım akıl sağlığını kaybetmeden eski dünyasına geri döner.

Bu şey değil mi hani konuşmayı yeni öğrendikten sonra büyüklerini dinleyip bilmiş bilmiş konuşan itici çocuklar.

@Mehmet Arslaner adlı büyüğümüzle yaptığım sohbetin birinde "memlekette okuyan insan az olduğu için okumayı gözümüzde büyütüyoruz" demişti. Trambolinini yediğim ne güzel söylemişti. Atakan da işte bu durum. Umarım akıl sağlığını kaybetmeden eski dünyasına geri döner.
Biraz seni anımsattı bana çok sevdiğim Tahir Mahir Koç meslektaşım.

Ağzının ortasına yapıştıracaksın tokadı. Filozofmuş. İnsan anasına öyle davranırmı lan deyyus.? Gerçi anası olduğuna da inanmıyorum. Bildiğin bal gibi proje bu piç. Greta kaşarı gibi.
Greta da itici ama bu çocuktan farkı: Asperger Sendromu var çocuğun, dünyayı senin benim gibi algılayıp, kabullenemiyor.
Bu bildiğin süzme.

Tam bir şımarık, bilmiş piç. İleride daha tehlikeli olacak bu çocuk.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt