Almanya 0-1 Sırbistan | 18 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya 0-1 Sırbistan | 18 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Almanya 0-1 Sırbistan | 18 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Badstuber çok rezil bir oyuncu. Krasic devamlı arkaya gidiyor. Yetişme ihtimali sıfır. Hakan Balta'nın kıymetinni bilin.

Şampiyonlar liginde Bayern in Manuya 3-2 yenildiği maçta da resmen batırmıştı takımı,Koca Alman milli takımında başka solbek yok sanki :eek:

ya arkadaş nasıl iştir anlamıyorum ya maçı izliyorum sıkılıp kapatıyorum kapattığım bütün maçlarda gol oluyo lanet olsun

İdda'da oynamıştım böyle şanssızlık olmaz. Yaktın Klose.

Bayern'in en zayıf halkasıydı bu yıl. Milli takımda niye oynar anlamam. Sola Lahm, sağa Andreas Beck'i koysa çok daha iyi olur.

Jansen oynamıştı 2008'de bir arada. Veya Wolfsburg'un sol beki Schafer çok iyi bir oyuncu onları oynat. Tamamen Bayern lobisi. Pek sevmesemde Kuranyi'nin çok başarılı olduğu bir sezon O'nu olmayıp kazmanın önde gideni Mario Gomez'i almak Löw'e hiç yakışmadı. Bayern Alman futbolunda tam bir diktatör.

bu mesutu amma abarttılar yau 25 mılyon sterlınmiş bu adam 5 mılyon eurodan fazla etmez :D

Cevap: Almanya 0-1 Sırbistan | 18 Haziran | Devre Arası | TRT 1

Helal olsun Sırbistan'a, müstehaktır Almanlar'a. Euro 2008'de yarı finale çıkarken cezalı futbolcular yüzünden eksik kadroyla çıkmıştık, şimdi ise Almanlar 10 kişi kaldı inşallah elenirler ilk turda...

Ah o son dakikadaki şut gol olsaydı harika olurdu Almanya'ya verdik yatıcaz. :(

Bu son Dünya kupasının hiç mi favorisi olmaz yahu? Her büyük takım mutlaka bir tokat yiyor. En çok İspanya beni şaşırtmıştı, Sırbistan bu skoru korursa Almanya daha çok şaşırtmış olacak. İlginç vallahi...

Üst Alt