Ali Koç '3 Temmuz' ile Başkan Adaylığını Duyurdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç '3 Temmuz' ile Başkan Adaylığını Duyurdu

Yönetim istikrarini koruyup hedefe kilitlenirsek 5.yildizi aliriz. Adayligi olumlu
Katılmıyorum, evet başarısız ama son derece sinsi ve kötülük organize etme islerinde ustalasiyor. Karşısında durmak icin hep guclu takım olmak zorundayız, tabi bu da bizi tetikte olmaya ve mukemmelestirmeye goturebilir ki belki bunu olumlu sayabiliriz.

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz aday olursa seçilme sansi yok
bence var - karşısına Saran bile çıksa çok az farkla kazanabilir.

adamın söylemlerinin hepsi fos çıkıp 6 senede sadece bir - oda bizim başakşehire garip elenmemizle - aldıkları Türkiye kupası var futbolda.

fakat ortam germek - siyasileştirmek - atatürk ve cumhuriyeti kendine rozaet yapma çabası çekilecek bir mahluk değil.

- Meşruiyetini sağlamak için hayali düşmanlar üretir.
- Uydurma tarih üzerinden kendini önemli göstermeye çalışır.
- Yaptığı her türlü pisliği başkaları yapmış gibi göstermeye çalışır.
- Varolmak için toplumu kutuplaştıramak zorundadır.
- Bütün medyayı satın almıştır.
- Hiçbir başarısızlıktan kendisi sorumlu değildir.
- Taraftarına koyun muamelesi yapar. Bu durum taraftarının da çok hoşuna gider.
- Her seçim bu son diyip tekrar tekrar aday olur.

Bu şımarık yalı bebesi bana birini hatırlatıyor.

Bu heriften bu memlekete rahat yok abi artık ben bunu anladım. 6 yılda ülke içinde alınabilecek 18 tane kupadan 1 tanesini (o da 3 kupadan herhalde en önemsizi) alabilmişsin ve bunu neredeyse sınırsız bütçeyle, lobiyle, iş bağlantılarıyla becermişsin. Buna rağmen arkasında büyük başkan arkandayız diyen zombi kitle. Bu herif her şeyi yapar abi. Yarın kafasına göre düşman belirler, bunlara rahat vermeyin mağazalarını basın der ve yaptırır. Kimse de ağzını açmaz. Herif ülkede zaten sallanan futbol ortamını p.ç etti resmen.

Namussuz herif organize kötülükten bahsediyor bir de. Ulan senden büyük kötülük mü var?

Yalı çocuğu hiçbir zaman başkanlığı bırakmayı düşünmedi. Bu ayak oyunları, rezillikler hep tekrar aday olmak için yapıldı.

Fenerli mal sürüsünün de bu herifi gönderme ihtimali yok. Malum, otokoçspor oldular artık. Ama salaklat hala kendi kulübümüz var sanıyorlar. Yalı çocuğu gitmediği sürece kimse indiremez, yalı çocuğuna rağmen kimse bunlara başkan olamaz.

Ali Koç: "Ben Fenerbahçe Başkanı Olduğum Sürece Fenerbahçe'yi Şampiyon Yapmayacaklar " (05.01.2024)

Ali Koç: “Bir Kez Daha Başkanlığa Adayım .” (11.05.2024)

Bu heriften bu memlekete rahat yok abi artık ben bunu anladım. 6 yılda ülke içinde alınabilecek 18 tane kupadan 1 tanesini (o da 3 kupadan herhalde en önemsizi) alabilmişsin ve bunu neredeyse sınırsız bütçeyle, lobiyle, iş bağlantılarıyla becermişsin. Buna rağmen arkasında büyük başkan arkandayız diyen zombi kitle. Bu herif her şeyi yapar abi. Yarın kafasına göre düşman belirler, bunlara rahat vermeyin mağazalarını basın der ve yaptırır. Kimse de ağzını açmaz. Herif ülkede zaten sallanan futbol ortamını p.ç etti resmen.

Namussuz herif organize kötülükten bahsediyor bir de. Ulan senden büyük kötülük mü var?
6 sezon dahil en büyük doğrandığımız maç kupadaki başak maçı.

Var çünkü varlığını kulübü kendisine borçlandırarak zaruri hale getirdi Koç. Bana kalırsa yakın gelecekte holdinge satmak zorunda kalacaklar kulübü.
Geçenlerde Twitter da okudum. Doğru ya da yanlış bilemem.

Kendi hibeleri hariç 83 milyon euro alacağı varmış koçun. Gidersem hepsini isterim demiş.

Bunu doğru kabul edelim. Aziz gelirse verse bir türlü. O kadar borca bu para da eklenecek. İyice biterler. Vermese başka bir türlü. Bu sefer koç gidip o Aziz nefreti ile kulube icra bile gönderir.

Her iki durumda da kazanan biz oluruz. 😁😁

Bizim şu gerizekalarla ezeli rakip adı altında, aynı cümle içinde geçmemiz dahi tek kelime ile rezalet..

Ulan mal herif!! Sen değilmiydin ben olduğum sürece şampiyon yapmayacaklar diyen.. Bu ne şimdi?

Üst Alt