AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv

Cevap: AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica - Fenerbahçe | 22.05 | 2 Mayıs | Star Tv

Fenerbache hangi deplasmandan golsüz dönmüs? Öyle yada böyle bir gol atarlar (bknz Lazio maci)

Benfica burda gol atmamakla cok büyük bir hata yapti ve Fener'e finali hediye etti.

Bu maçın sonucu belli, 3-1 bitecek.

Benfica dan bir cacık olmaz fener pas pas yapar

Cacık olmaz Benfica'dan. Velevki oldu UEFA izin vermez. Kırmızı kart bekliyorum maçın ilk 30dk içinde.

Fener 4-0 alır

İnşallah Fener turu geçer :asd:

Herkes fenev alir diyoda topal yok, kel aynak yok, webo yok o orta saha bakalim ne kadar direnc gosterebilicek.Isleri cok zor.

Fenerin kadro kötüydü Meireles topal webo da gitti iyice berbat 10 kişi savunma yapacakları aşikar şans yanlarında olmazsa Jesus dangalağı Aimarı falan tekrar oynatmaya kalkmazsa Gaitan Salvio Lima gibi adamlarla önde pres yaparak oynarsa mutlaka gol atar ama fenerin balı tutması lazım işlk şutları gol oluyor adamların.

3 gol atarsa benfica tur atlar, pozisonlari da bulur, ama sansli sikeciler sanslarina güvenirler

fark beklıyorum aykutun o suratını gormek ıcın sabırsızlanıyorum 3 olur ınsallahh

Fener şanslı olmazsa tur benficanın fenerin şanstan başka tutunacak dalı yok.

Önce Benfika sonra biz en sonda eses koyar ne aziz kalır nede aykut kalır bu yazıyı unutmayın... Gitmeleri iyi değil ama olsun:)

84-67 alır febbeşşikeşerefsizonursuzbahçe

Bu maçı Benfica alıp turu geçmeli. Geçemez ve fb finale kalırsa ne mi olur.

- Pazar günü lig maçını alıp şampiyon olsak bile bu sevinci doyasıya yaşayamaz ben ve benim gibi Galatasaraylılar.

- UEFA Finali 33. haftadaki fb-GS maçının 3-4 gün öncesinde oynanacağı için muhtemelen yedek takviyeli kadroyla çıkarlar maça. Yani bu durumda yensek bile çok sükseli olmaz. "Biz finale konsantreydik o yüzden yendiniz" diye mantıklı bir bahaneleri olur. Olur da yenilirsek "Bu halimizle bile sizi yendik" derler. Yani her 2 türlü de o maçın çok bir esprisi kalmaz.

Ancak Benfica'ya kaybederlerse Perşembe akşamı, Sivas maçında kazanıp şampiyonluğu atmak daha zevkli hale gelecektir. Final oynamayacakları için derbiye de as kadrolarıyla çıkmak zorunda kalacaklar ve alınacak galibiyet bu güzel sezon üstüne konmuş bir krema kıvamında olacak. O yüzden Perşembe akşamki maçı çok önemsiyorum. Hatta belki Benficalılar bile benim kadar önemsemiyorlardır bu maçı..

Üst Alt