A Milli Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Basketbol Takımı Takip Başlığı

Fransa almanyayi yener di mi rengim? Bu almanyayi epey sisiriyorlar ama anlamadım.

Heis bildirim gelmemiş kusura bakma başlığa girince şimdi gördüm. Umarım oynamamışsındır. Inanki görsem Fransa’yı boşver derdim. Almanya’da iş var mı bilmiyorum da Fransa’da yok. Geçen Bosna da kaç sayı geriden gelip çaktı Fransa’ya.

4e6d43648ad43dab3b0cd7b6d75bcc8b.jpg

geçen sezon ara ara iyi oynadığı maçlar vardı aslında
Ya kafa “Ben NBA’den geldim elime geleni atarım” kafası. Inanılmaz sinir bozucu, sanki bana K.Korver. Üçlük stilinde iş yok bir kere belden çıkarıyor topu neredeyse, takımın ağası gibi. Ergin Hoca da çanak tutuyor gerçi bu oyun stiliyle, sokak basketbolu oynuyoruz. Koş koş koş at.

Bu takımda eline geleni atan olacaksa bu Cedi değil Furkan olmalı bu arada olursa.

Dün uzunlarımız ne kadar kötü oynadı öyle gözlerim kanadı izlerken. Sertaç 2/6, Alperen 5/14, Yiğitcan 0/1

Mobilitesi yüksek bir 4 numaramız olmadığı için mecburen Cedi'yi orada kullanmak zorunda kalıyoruz maç içinde. Bence bazı durumlar için uygun bir tercih ama yine de bu Eurobasket gibi bir platformda ne kadar sürdürülebilir tartışılır. Cedi'ye biçilen görev ona çoğu zaman ağır geliyor, karşılamakta zorlanıyor.
Cedi bir yıldız değil, parça.
Larkin'in iyi olduğu, bir tane de yardımcısı olduğu günler maç kazanırız. Yoksa zor gibi duruyor şimdilik. Şutör takımız diye övünüp Larkin hariç 12 sayı bulabilmişiz sadece dış atışlardan. Onun da bir tanesi son saniye balı.

Heis bildirim gelmemiş kusura bakma başlığa girince şimdi gördüm. Umarım oynamamışsındır. Inanki görsem Fransa’yı boşver derdim. Almanya’da iş var mı bilmiyorum da Fransa’da yok. Geçen Bosna da kaç sayı geriden gelip çaktı Fransa’ya.
Yok oynamadım. En iyi üç oyuncusundan ikisi özürlü huertelle topa bomba muamelesi yapan gobert olan takımdan cacik olmaz ama gene de şıroyderin takımını yenmelerini beklerdim. Fransa takımının icinde de sorunlar var herhalde.

Ömer'in kadrodan çıkması biraz takımı bozmuş gibi görünüyor pota altında oyuna sertlik katacak atletizm katacak hiç kimse yok.

Üst Alt