#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık

ustune ustluk *mata'yi da almisiz -sasirdim dogrusu.
onun basliginda da az once sevgili @Aras Şimşek in mesajina verdigim yanitta oldugu gibi;
yusuf'a mentor olacak mata bey bir anlamda. win win .

cok mutlu ve memnun oldum gercek tescilli wonderkid aldik,,asiri keyifli bir durum. tadini cikarmak gerek.

her ikisi de hos geldi camia'miza...

saygi ve selamlarimla
Şimdi artık iş Okan hoca ve yönetiminde.Dursun başkan ve ekibi gereken transferleri yaptı.Şampiyonluk için saldırmalıyız.Teşekkür ederim Suat abi bendne de sevgiler :D

Biraz atarlı giderli bi arkadaşa benziyo :d Tutarsa yıldız olur tutmazsa Emre Mor gibi anadolu takımlarında sürünür çabası,mentalitesi kariyerinin ne yöne gideceğini belirleyecek.

Bu sene transfer döneminde sanırım tek eksiğimiz böylesine wonderkid diyebileceğimiz geleceğine yatırım yaptığımız bir oyuncunun alınmamış olmasıydı. Evander transferini özellikle bu yüzden çok istiyordum o olmadı ama bir başka potansiyel Yusuf Demir alındı

Hayırlı uğurlu olsun, umarım kendisinden beklenen o başarıyı burada Galatasaray formasıyla yakalar

Üst Alt