2022 DK H Grubu M:3 | Gana 0-2 Uruguay | MS | 2 Aralık | TRT Spor - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK H Grubu M:3 | Gana 0-2 Uruguay | MS | 2 Aralık | TRT Spor

Fi_Pma7XkAAPbxD

Portekiz'de Güney Kore'ye yattı resmen. Bu arada bu Uruguay TD'si gruptan çıkarsa üzülürdüm, kendisine Vecino'su ile mutluluklar, kesin bu TD'nin menajerlerle iş vermişliği vardır.

Ayagina vurdu demek agir geliyor. Kosarken ayagi Cavani'ye carpti cunku Cavani artik bir amacla ayagini Ganali oyuncunun onune soktu. Artik sut atmak icin mi soktu, yoksa penalti almak icin mi bilemeyecegim.
Orda Cavani orta yapacaktı içeri o yüzden açısını ayarlamak için yavaşladı. Ganalı oyuncu orada istese ayağına müdahale etmeyebilirdi çok net müdahale etti buda Cavani'yi düşürdü o yüzden penaltı bence. Ki penaltı almak için yaptı diyelim sonuçta o müdahale yapılıyor kendisine en azından VAR'a gitmeliydi. Cavani daha müdahale almadan kendini atar pozisyonuna girseydi katılırdım ama net olarak orada topa vurmak için açı ayarlıyordu gibi geldi bana.

Ayew’in kullandigi penaltidan sonra Valverde’nin hakeme karsi yaptigi hareket sosyal medya’da dolaniyor. Hakemin bu hareketten sonra Cavani’nin pozisyonuna bilerek penalti vermedigini dusunuyorum.

Üst Alt