2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Getirdigim resme bakarsan resmi maclarda da brezilyaya karsi geride oldugunu gorebilirsin .

Beni oyle mesajlarin sonuna ekledigin kiskirtici eklentilerle sinirlendirmenin yakinina bile yaklasamayacagini ogrenmen lazimdi simdiye dek

Bilginin yuksek oldugu fikrimde halen israrci olmamla birlikte zeka ve kavrama yetenegin acisindan ayni guzellemeyi yapamiyorum simdiye dek
Hazırlık maçıyla değerlendirme yapmak sana yakışır yahu sen az önce İngiltere'nin Almanya'ya karşı üstünlüğü olduğunu iddia ettin :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: HÜRMETLER

Hazırlık maçıyla değerlendirme yapmak sana yakışır yahu sen az önce İngiltere'nin Almanya'ya karşı üstünlüğü olduğunu iddia ettin :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: HÜRMETLER

Sen de almanlara tek ustunluk kuranin italya oldugunu soyledin , sana tum maclari degerlendirmeye alirsak ingiltere fransa vs dedim . O zaman resmi mac dedin

Brezilya almanya head to head e bak bakalim resmi maclarda kim ustun

Sen de almanlara tek ustunluk kuranin italya oldugunu soyledin , sana tum maclari degerlendirmeye alirsak ingiltere fransa vs dedim . O zaman resmi mac dedin

Brezilya almanya head to head e bak bakalim resmi maclarda kim ustun
Dünya Kupaları tarihindeki üstünlüğü kastettik sen gittin arjantin filan yazdın arjantin en son ne zaman almanyayı elemiş dünya kupalarında???

Valla ben demiyorum istatistikler diyor , o esnada hazirlik maclari diye bir kisitlama konmamisti . Diyelim ki simdi de onu koydunuz , brezilyayi ne yapacagiz ? O resmi maclarda da ustun , demek ki neymis sadece italya ustun degilmis

Iskembeden sallamamak gerekiyormus

2F0EB98A-75BF-479A-A190-73357E84C1D3.png

@Sinan Bilgin baya saçmalıyor Arjantin son dönemde almanyaya üstünlük kurmuş hazırlık maçları dahil almanyaya üstünlükleri varmış hmmm son 3 dünya kupasına bakalım;

2006: Almanya Arjantin'i eledi...

2010: Almanya Arjantin'i eledi...

2014: Almanya Arjantin'i eledi...

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Yahu Almanya, 1990'da Maradonalı Arjantini bile finalde elemiş sen ne anlatıyorsun yahu :) HÜRMETLER SİNAN KENDİ KENDİNİ İMHA ETTİĞİN İÇİN İNGİLTERE-BREZİLYA-HOLLANDA-ARJANTİN DİYEREK...İtalya dışında Almanları turnuvalarda madara eden bir ekol yoktur...

Ugur foyan meydana cikinca buyuk harfe abanmissin

Neyse bunlar ipliginin pazara cikmasi acisindan faydali oluyor , daha cok salla da daha cok gomelim zati alinizi

Istersen biraz dinlen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt