2012 Londra Olimpiyatları Resmi Başlığı

Sergen Sürmeli

Aslan Üye
Cevap: 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Başlığı

200 metrede rekor gelebilir.

Özgün Yazgan

Aslan Üye

lömötır kim la usain bolt varken

Cenk Yelkenci

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bugun bizim sporcuların programı nedir? Telefondayim çok arastiramiyorum

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Serdar Demir

Aslan Üye

Erdogan istifa.. 10 yildir bastasiniz, ne yaptiniz bu ulkede sporcu yetistirmek icin?

varsa yoksa ileri demokrasi..

Berkay Özkan

Tecrübeli Üye

Usain Bolt yine yürüdü 200 metre elemelerinde.

Alihan İlter

Parçalı Üye

Yarışacak sporcumuz kaldı mı?

Berkay Özkan

Tecrübeli Üye

Yarışıcak sporcu kalmıştır illaki ama ben bu saatten sonra madalya alabilcek sporcumuzun kaldığını hiç sanmıyorum...

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Aslı Çakır Alptekin, Servet Tazegül, Bahri Tanrıkulu madalya beklediğim isimler kalanlar arasında. Servet altın, Aslı gümüş, Bahri bronz.

Ahmet Daren

Parçalı Üye

Karin Mey Melis - uzun atlama. Bu ablamız madalya kazanabilir. 6,80 i geçen 3 atlamacı var ve Karin 6,80 atlamış. Diğerleri 6,60-6,70 civarında elemelerde.

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Yarışmanın en büyük favorisi Brittney Reese sadece 6.57 atlamış ama.

Faruk Tekeli

Tecrübeli Üye

Öncelikle bizi temsil eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum,edeceklere de başarılar diliyorum. Hepsine teşekkürler. Fakat;

Türkiye rekorunu kırmış,rakipleri çok zormuş,bir iki gün önce hastalanmış,üzerinde baskı varmış,konsantresi bozukmuş,yine de olimpiyatlar için iyi bir dereceymiş vs. vs.

Bu iş böyle olmaz. Macaristan'ın,Kazakistan'ın 6 altın madalyası var. İran'ın 8 madalyası var. Romanya'nın,Belarus'un 9 madalyası var. Bunlar sadece birkaç örnek. Ya biz ne yapmışız? Bir tane bronzla 4 yıl övünür dururuz.

70 milyonu aşkın nüfusumuz var. Dünya çapında kaç sporcumuz var,kaç sanatçımız var,kaç bilim insanımız var,kaç doktorumuz var,kaç mimarımız var ... ? Onların da zaten çoğu sonradan Türk oldu.

Örnek vermek gerekirse,devşirdiğimiz Kenyalılar bile iş yapmıyor,peki normal Kenyalılar? Her koşuda zirvelerde görüyoruz onları, peki niye onlar başarılı da bizim Kenyalımız başarılı olamıyor? Demek ki sorun bizde.

Bursa kadar nüfusu olan ülkeler neler neler yapıyor,biz yapamıyoruz. Üzülüyorum,sinirleniyorum,düşünüyorum. Hiç kimse kusura bakmasın,benim düşüncelerim bunlar.

Yasin Yıldırım

#13 Alex Morgan
Baba Gündüz

Öncelikle bizi temsil eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum,edeceklere de başarılar diliyorum. Hepsine teşekkürler. Fakat;

Türkiye rekorunu kırmış,rakipleri çok zormuş,bir iki gün önce hastalanmış,üzerinde baskı varmış,konsantresi bozukmuş,yine de olimpiyatlar için iyi bir dereceymiş vs. vs.

Bu iş böyle olmaz. Macaristan'ın,Kazakistan'ın 6 altın madalyası var. İran'ın 8 madalyası var. Romanya'nın,Belarus'un 9 madalyası var. Bunlar sadece birkaç örnek. Ya biz ne yapmışız? Bir tane bronzla 4 yıl övünür dururuz.

70 milyonu aşkın nüfusumuz var. Dünya çapında kaç sporcumuz var,kaç sanatçımız var,kaç bilim insanımız var,kaç doktorumuz var,kaç mimarımız var ... ? Onların da zaten çoğu sonradan Türk oldu.

Örnek vermek gerekirse,devşirdiğimiz Kenyalılar bile iş yapmıyor,peki normal Kenyalılar? Her koşuda zirvelerde görüyoruz onları, peki niye onlar başarılı da bizim Kenyalımız başarılı olamıyor? Demek ki sorun bizde.

Bursa kadar nüfusu olan ülkeler neler neler yapıyor,biz yapamıyoruz. Üzülüyorum,sinirleniyorum,düşünüyorum. Hiç kimse kusura bakmasın,benim düşüncelerim bunlar.

türkiye rekoru kıran adam ilk turda eleniyor suç sporcularda değil hiç kimsede değil . Ya biz kötüyüz yada onlar bizden daha iyi .

Hakan Dalkiran

Cezalı

türkiye rekoru kıran adam ilk turda eleniyor suç sporcularda değil hiç kimsede değil . Ya biz kötüyüz yada onlar bizden daha iyi .

biz yeterli derece profesyonel antreman yapmiyoruz, sponsor dahi kimse yardim etmiyor. koskoca Oly de bir brons madalyamiz var oda güres'te

Yasin Yıldırım

#13 Alex Morgan
Baba Gündüz

Birde sporcular yarış sonrası gelip ağlıyorlar yok neymiş baskı varmış yok şansızlık varmış . Neden Amerika'da neden başka bir ülkede sporcular baskı içerisinde değil . Buranın olimpiyat olduğunu ve ucunda ölüm olmadığını sporculara söylememiz lazım . Stres ve baskı içinde değil rahat yarışlara çıkıp bitirmemiz lazım . Madalya alırsın almazsın önemli değil ancak kötü bir yarışın arkasından ağlıyorlar ya işte o zaman diyorumki biz başarılı olmayız olamayız olamayacağız .

Ahmet Daren

Parçalı Üye

Beklendiği gibi bokstaki son temsilcimiz de rus boksöre yenildi. Rakip zıpkın gibi, çok seri, yapacak bir şey yoktu.

Arda Kuyumcu

Şef Gümüş Kıvrım

Pele çıktı :D

Turgay Oktay

Tecrübeli Üye

Halen 2020'ye adaymıyız değilmiyiz, belli değil,

2020'ye aday olupta 2-3 madalya kazanırsak, tarihe geçeriz, dalga konusu oluruz.

Üst Alt