#2 İlkin Aydın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#2 İlkin Aydın

Şubelerin halinden memnun olmadığımızı senelerdir ilgili her başlığa yazıyoruz yine de sosyal medya üzerinden oyuncu artisliği görmek istemem. Işıl, Eurolig'i aldı iki sene sonra lig play off'una zor girdik ağzını açmadı belki açsa farklı olurdu fakat oyuncunun işi değil bu mevzular.
İş sadece bütçeyle alakalı değil.

Geçen hafta erkek voleybol takımı fb ile başa baş oynadı.

Geçen sene kadın baskette deplasmanda 3. periyotta öne geçmiştik.

Kadın futbol takımı fbyi yendi.

Kazmalarla dolu baskette bu sezon Efes'i yendik. Çoğu maçın sonuna maça ortak giriyoruz iyi kötü.

Ancak, ben bu şubenin maçı hatta set almasını geçtim. Herhangi bir büyük maçın herhangi bir setinde varlık gösterdiğini en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum. Bu rezilliğin nesini paylaşacakmışız sayfamızdan yaw.

İş sadece bütçeyle alakalı değil.

Geçen hafta erkek voleybol takımı fb ile başa baş oynadı.

Geçen sene kadın baskette deplasmanda 3. periyotta öne geçmiştik.

Kadın futbol takımı fbyi yendi.

Kazmalarla dolu baskette bu sezon Efes'i yendik. Çoğu maçın sonuna maça ortak giriyoruz iyi kötü.

Ancak, ben bu şubenin maçı hatta set almasını geçtim. Herhangi bir büyük maçın herhangi bir setinde varlık gösterdiğini en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum. Bu rezilliğin nesini paylaşacakmışız sayfamızdan yaw.
Kadın voleybolu ile taraftar arasında hiçbir zaman bağ kurulamadı senelerdir ne oyuncusu ne hocası camiaya hitap etmiyor. 40 yılda bir Vakıfbank'ı yendiler onda da Fener'i şampiyon yaptılar. :crushed: Acayip bir negatiflik var şubede para harcamadan nasıl çözerler bilmiyorum.

Üst Alt