16/17 H:32 | Beşiktaş 4-1 Kasımpaşa | MS | 20 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:32 | Beşiktaş 4-1 Kasımpaşa | MS | 20 Mayıs

Biz Dursun ile bir sene daha devam edersek ezikligi besiktastan devralmis olacagiz. Vay be ezik besiktas 2 sene ust uste sampiyon oluyor.

Gol dursun köstebek

Asist levent patlicanoglu

Serefsizsiniz ikiniz de, patlican levent, hani serdara kefil oluyordun. Cehennemde cayir cayir yanacaksiniz o cocuklari

Biz Dursun ile bir sene daha devam edersek ezikligi besiktastan devralmis olacagiz. Vay be ezik besiktas 2 sene ust uste sampiyon oluyor.

bende benzer düsünüyorm bazı arkadaslar yinede transfere filan kaptırdılar kendilerini ama zerre alakası yok

seneye hoca olarak simeone gelsin forvete higuain defansa ramos göbege modric gelsin abartmıyorum yine sampiyon olamayız

Galatasaray tarihinin ilk ve tek galatasaraylı olmayan hain bir baskanı var bu adam oldugu sürece seneye ilk 5 dahi beklemiyorum ben

Bu maçı geçerlerse ki geçtiler sayılır, puan kaybı çok zor olur artık. Gs ve fb'nin yokluğunda bedavadan şampiyon oldular yine.

bu ulkede artik kimsenin 4. sene ust uste sampiyon olmasina izin vermezler.

yok be hocam şenol bi daha şampiyonluk göremez beşiktaşla.

İnş rengdaşlarım, dualarımız o yönde. Şu talişka ve abubakar hele bir ayrılsınlar da sonrasına bakarız. Ama benim bizim takımdan zerre umudum yok, umutlanmam için takımın %70inin defedilmesi lazım. O iş de başımızdaki denyoyla imkansız.

Bu sene Beşiktaşa 3.yıldızı takma misyonunu tamamladıktan sonra seneye Fenerin 4.yıldızı için düğmeye basılır. Bizde yine avcumuzu yalarız bizim gerizekalı varken.

Mal mal oyunculara harcadığımız paralar ile kalakalıp aval aval bakarız yine.

Üst Alt