16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül

abi 11-12'nin hazırlık döneminde inter'i sahadan silip, live'yi patates etmistik. takım gümbür gümbür geliyordu zaten.

lig baslarında fb'nin puan olarak gerisinde kalsakta takımın atletik yapısı cok sağlamdı.

su an 4 sezonluk sorun devam ediyor. rakipler uyutuyor, bizde uyuyoruz. cünkü yüksek tempo yapacak enerjimiz yok. cok ağırız..

Gümbür gümbür geliyor görünüyordu,ama Fenerbahçe derbisine kadar şimdikinden farksız bir takım vardı.Liverpool maçında gerçekten iyiydik,bu sene biz de Manchester United maçının ilk yarısı iyiydik.

Enerjiden ziyade,orta sahada sertlik gösterecek adam yok.De Jong'un bu problemi çözmesini bekliyorum.

sneijder-selcuk ikilisi gidip yerlerine dinamo iki merkez gelirse bu ligin anasını ağlatırız.

bu kadar hantal bir Gs izlemek ızdırap veriyor. Galatasaray süper ligde akıp gitmeli aga. tamam rakip seni 90 dakika kitlemeye calısıyor ama 90 dakika boyu bir tane adam eksilt be.
Biraz sabır. Taşlar yerine oturur yavaş yavaş. Tempolu oyun için takım kimyası da önemlidir. Takım yeni kuruldu resmen kimsenin farkında değil bu.
Takım olma yolunda da okadar fena gitmiyoruz bence. Yavaş yavaş takım birbirine alıştıkça tempoda yükselir geriside gelir. Bu durumda en az puan kaybı ile atlatırız inşallah.

Gümbür gümbür geliyor görünüyordu,ama Fenerbahçe derbisine kadar şimdikinden farksız bir takım vardı.Liverpool maçında gerçekten iyiydik,bu sene biz de Manchester United maçının ilk yarısı iyiydik.

Enerjiden ziyade,orta sahada sertlik gösterecek adam yok.De Jong'un bu problemi çözmesini bekliyorum.

az cok futboldan anlayan herkes bilir bir takımda koşmayan adam 1 den fazla olursa 3.lig takımına bile pozisyon verirsin

bizde wesley ve selçuk sahada aynı anda oldukca birde defans agır işte o yüzden cok sırıtıyoruz çok açık veriyoruz

ama gecen yıla göre takımda ciddi anlamda degismeler var hersey harika degil ama umutsuzda degil

az cok futboldan anlayan herkes bilir bir takımda koşmayan adam 1 den fazla olursa 3.lig takımına bile pozisyon verirsin

bizde wesley ve selçuk sahada aynı anda oldukca birde defans agır işte o yüzden cok sırıtıyoruz çok açık veriyoruz

ama gecen yıla göre takımda ciddi anlamda degismeler var hersey harika degil ama umutsuzda degil

Her şey harika değil tabii ki,ŞL'yi kıstas alacaksak halen yetersiz bir kadromuz var.Ama kazın ayağı lig olunca böyle değil,bu ligde şampiyon olmak için harika bir takım olmak gerekmiyor çoğu zaman.Orta sahan diriyse işin %75'i tamam bana göre.

14233207_10154067098556843_5550657547858917491_n.jpg

Erman Toroğlu: Fenerbahçe maçları seneye ücretsiz olacak.

Serkan Korkmaz:O neden hocam ?

Erman Toroğlu: Ptt maçları Trt'de

:ASDASD

Kulaklarima inanamiyorum. Bakin bunu taraftar Chedjou'ya da yapiyor..

Gol de sorumlu Neustädter mi ulan? Orda mal gibi izliyor Josef de Souza. Tüm yorumcular Neustädter diyor, te allahim bu ülke'de futbol anlayisi bu kadar ilginc olur mu yahu?

Kulaklarima inanamiyorum. Bakin bunu taraftar Chedjou'ya da yapiyor..

Gol de sorumlu Neustädter mi ulan? Orda mal gibi izliyor Josef de Souza. Tüm yorumcular Neustädter diyor, te allahim bu ülke'de futbol anlayisi bu kadar ilginc olur mu yahu?
Yalan yok o rus konusunsa haklisin ama ched konusunda yaniliyorsun.

Haplanip ciliyor gibi bir yapisi var bu kadar rahat olunmaz.
Stoper olmaz yalniz sneijderin.yedegi yapalim temizinden

Üst Alt