#11 Yunus Akgün - Sayfa 259 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün

Yunus biraz temposunu artırsa, fiziğini güçlendirme ligimiz için özellikle bulunmaz nimet. Biraz barışla takılması lazım benim umudum var kendisinden en azından Tete'den falan iyidir.

Ne Galatasaray ne de milli takım topçusu. Bir arkadaş çok güzel yazmış yukarıda ‘çalımladığı topçuya dönüp tekrar çalım deniyor diye’ işte bu mentalda ki topçudan hiçbir cacık olmaz. Bir ışık olsa Leicester alırdı zaten.

teteden felan 10 kat fazla katkı alırız. acilen merkeze alıştırmak lazım, mertens yedeği ya da ikinci forvet olarak özellikle ligde işimizi görecektir.

rotasyonda aidiyeti yüksek yerli oyuncuları tutmak uzun dönem başarı için şart. her oyuncunun 11 olacak hali yok. 15-16 tane net katkı verecek oyuncu şart.

Futbol hayatı sürsün istiyorsa artık sağ açığa ömrü billah geçmemeli, asla o bölgenin oyuncusu değil. Ha nerenin oyuncusu olabilir o da belli değil de, sağ açık asla değil. Belki solda belki ortada olabilir, ama sağ kanat asla...

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda geçen maç bundan daha kötüydü.
Yunus aynı golü atsa götü bu kadar yalanacak mıydı onu tartışalım.
Valla Arda ile Yunus arasında ciddi bir potansiyel farkı var. Ciddi bir yaş farkı da var. İkisine aynı tolerans olmaz. Yunus’a şu anda Arda’ya gösterilen tolerans gösterildi; insanlar (en azından ben) o toleransın karşılığını görmek istiyor. İnsan hiç mi geliştirmez ya kendisini. Ülkenin en büyük takımında oynadın, oynuyorsun, İngiltere’ye gittin. Hala çalım atarken kafayı gömmeler, sağda solda kim var bakmak yok. Sağ ayak sıfır. Fizikte gram gelişme yok, bir omuzda İstanbul’dan Konya’ya uçuyor hala.

Arda’nın ilk maçta 2 pozisyonu var defansif olarak misal, hatırlamayan özeti izlesin. Bir pozisyonda Napoliliden topu net şekilde aldı. En önemlisi maç 2-1 iken direkten dönen toplarında 6 numarayı bozan yine Arda’ydı. Yunus’tan bir tane defansif aksiyon göremiyoruz.

Peşin edit: Arda’nın ilk maçta da genel anlamdan da abartıldığı konusuna %100 katılıyorum.

Çok yetenekli ama Fatih Hoca'ya denk gelse ona bir tane top verir sen bunla oyna diğerlerini rahat bırak azarına maruz kalırdı. Vedalaşmayı bilmiyor topla. İngiltere'de ayar vermişlerdir belki demiştim ama huylu huyundan vazgeçmeyecek belli ki

Üst Alt