ZTK 12/13 4.Tur | Galatasaray 4-1 Balıkesirspor | Maç Sonucu | 27 Kasım - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 12/13 4.Tur | Galatasaray 4-1 Balıkesirspor | Maç Sonucu | 27 Kasım

Cevap: ZTK 12/13 4.Tur | Galatasaray 4-1 Balıkesirspor | M.S | 27 Kasım | ATV

Bence Sercan da cok iyiydi.

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama Engin delisi cok seviliyor :D

Cevap: ZTK 12/13 4.Tur | Galatasaray 4-1 Balıkesirspor | Maç Sonucu | 27 Kasım

sercan lan olum adam ol artık.

Güven kendine lan sen at milleti salla.senin gole daha çok ihtiyacın var.

5. turdada buna benzer bir kadro bekliyorum ancak gruplarda çok fazla rotasyon işine girmemeliyiz daha ciddi takımlarla oynayacağız işi ciddiye almak lazım.

Yedeklerimizin çoğunun neden yedek olduğunu yine anladık. Sabri aylar sonra gelip 2 maçtır böyle mücadele ediyorsa sen de edeceksin arkadaş.

Biriniz su Balikesirspor Td'si cakma Simeone'nin resmini yapistirabilir mi buraya?

Çağlar iyiydi ya.Hani bilsem eski halini gitsin diyeceğim ama çok kötüydü.Hiç zorlamadı ya .

İnsan bi zorlar kanadı.Kaptırsanda,beşiktende yesen zorlar yani :) 3-1 olmuş hala zorlayamıyor.

Sabri'yi eleştiriyordum ama gerçekten helal olsun..Terin son damlasına kadar koşuyor ve elinden geleni yapıyor en azından maçı önemsiyor..

Aslar ve Sabri dışında bir sürü çöp oyuncumuz var hala...Kasımpaşa v.b takımlarda bile oynayamazlar...

B_2845d09073a63a269766539b980256a8.jpg

Takımı Balıkesir maçına göre motive gördüm.bu iyi birşey tabii.demek ki florya'da işler yolunda...:)

ben takımı beğendim,mücadele iyiydi,gökhan semihin yanında oynamalı bence en azından dani ve cristen daha faydalı olur,sercanıda beğendim,top kaybetti diye eleştirenler her maçta umutun ne kadar top kaybettiğinide bir hesaplasınlar,sercanki bu sene doğru düzgün bir maçta oynadı ondada gol attı asist yaptı akhisar maçında,diğer maçlarda onsekize bile giremedi hiç oynamayan bir oyuncu aylar sonra oynmaış gol atmış asist yapmış mücadele etmiş daha ne bekleniyorki,aynı şey ceyhun içinde geçerli yılda toplasan iki üç kupa maçında şans verdiğin oyunculardan senede otuz maç şans bulmuş oyuncu perfonmansı beklemek insaflımı acaba,ben ceyhunu da beğendim mücadlesi top kapmaları ve ileri destekleri iyiydi,keşeke daha sık şans bulsalar...

kotulerden baslamak gerek caglar bırıncıden hıcbırsey olmayacagını hocada anladı mac ıcınde zaten bu adam gıder ama devre arası ama sene sonu

hakan balta tamamen heyecanını yıtırmıs bıtık kafası saha dısında ruh gıbı yuruyerek oynamaya devam edıyor sene sonu yollanırsa sasmam

ceyhuna bısey dıyemıyorum adamın kapasıtesı bu yavas hantal ve sınırlı yetenekte bızde oynayacak potansıyel yok ama yurt ıcı transferde takas kullanılabılır anadoluda cok ıs yapar

sercan yıldırımında oynayacagı bır takıma gıtmesını ısterım gıtsın oynasın adam curumesın bızde mısal alper karsılıgı esese verılbılır.

engın elmander emre gokhan ve sabrıyı begendım bende ....

Maçila ilgili tek denecek şey hoca Gökhan ve Cris arasında formayı adaletli vermiyor.

Maçila ilgili tek denecek şey hoca Gökhan ve Cris arasında formayı adaletli vermiyor.

Bu maca göre yorum yapmak dogru degil bence. Balikesirspor ile Cris'in simdiye kadar karsi oynadigi rakipler arasinda baya bi fark var. Zan'i ligde de izlemek lazim önce.

Kupada yedeklerin oynamasi ve tur atlamasi gerek. Mümkünse kupayi alana kadar oynasinlar bence. Tebrikler. Yolumuza devam.

rahat bir galibiyet aldık.. tüm takımı ve oyuncuları tebrik ediyorum..#

Bu mac aslinda takimda ne kadar temizlenmesi gereken cop oldugunu bir kez daha tasdikledi. Bu coplerin yerinde 17-21 arasi isimleri duyulmadik gencler olsa, mevcut oyuncularin durumundan daha fazla ne tur bir zararlari olabilir bilemiyorum.

Üst Alt