Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu

Jastrzebski 3-0 kazandı, patry maçın en iyi oyuncusu seçildi. ligimizin üstünde bir isim, diğer transferlerde umarım iyi olur ve hem Avrupa hem de ligi alırız.

Patry maç istatistikleri

20 sayı
%60 hücum 15/25
2 blok 3 ace
+17 WL
1 bloklanma, 1 hücum 1 servis hatası

Şuan aktif olarak dünyanın en iyi voleybolcusu olan Leon bir türk takımı ile anlaşmış. 15 gün önce Galatasaray durumunu sordu diye duyumlar gelmişti. İmkansız diye gülüp geçmiştik ama belki de bu trabsfer olmuştur, bakalım biz miyiz o takım

Dünyada Kadın Voleybol daha hakim spor değil mi? Niye Erkek Voleybola yapılıyor yatırım anlamadım.
Çünkü kadın Voleybol'da bir yatırım yapılsa bile şuan şampiyon olacak kadro kurmak çok zor çükü bizim vereceğimiz bütçelere çıkacak Vakıfbank, Eczacı falan var ve çok hakimler. O yüzden kadınlarda hedef seneye ilk önce kaliteli yerlilerinde arttırılması ve ilk 4'e girmek sanırım. Erkeklerde ise kadromuz zaten belirli iyi bir seviyede çok iyi 2-3 ekleme ile şampiyon olabilecek seviyeye çıkabiliyoruz benim yorumlardan anladığım bu.

Kadın voleybolunda türk takımlarının kadroları oturmuş ve kimse iyi yerlisini sana kaptırmaz. Oraya yapılan yatırım ciddi risk barındırır ama erkek voleybola yapılan yatırımda başarı şansın daha fazladır.

Erkek voleybol dünya çapında daha rekabetçi daha çok yatırım yapan ülke var. Şu da var 2025'te Amerika'da lig kuruluyor çoğu Abd'li oyuncu o ligdeki takımlarla anlaştı bizim Logan'da öyle muhtemelen sadece Abd'li oyuncularla sınırlı kalmayacak parayı da koyarlarsa kadın voleybolu tümden de göçebilir Avrupa'da.

Hadrava ile Kujundzic Polonya ligine transfer olmuş. İkisi de iyi oyuncu fakat bizi de çok yukarı çekmediler. Leon, acayip olurdu ama ihtimal vermiyorum onun maaş 1 milyon euroyu geçer bizlik iş değil.

Üst Alt