Tier 2 - Uğur Çiftçi İçin Sivasspor’la Prensip Anlaşması Sağlandı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Uğur Çiftçi İçin Sivasspor’la Prensip Anlaşması Sağlandı

Belki gerektiğinde sol stoper de oynar Uğur.
O kumarlara hiç girmeyelim bence. En nefret ettiğim şeylerden biri futbolcu devşirmesidir.

Çoğu zaman da hüsranla sonuçlanır. Forumda Berkan sol bek oynasın diye başımızın etini yediler. Olmayacak şeyler vardır bazen.

Orijin stoper olan bir gencoyu pozisyona uzak ama tecrübeli olan topçuya tercih ederim her zaman stoper için. Emin ve Metehan yeter.

O kumarlara hiç girmeyelim bence. En nefret ettiğim şeylerden biri futbolcu devşirmesidir.

Çoğu zaman da hüsranla sonuçlanır. Forumda Berkan sol bek oynasın diye başımızın etini yediler. Olmayacak şeyler vardır bazen.

Orijin stoper olan bir gencoyu pozisyona uzak ama tecrübeli olan topçuya tercih ederim her zaman stoper için. Emin ve Metehan yeter.
Hakan Balta örneği çok taze.

Hakan Balta örneği çok taze.
Gedson Hatay örneği daha taze. Veya Berkan Alanya.

Balta Manisa'da da stoper oynamıştı bayağı uzun bir süre. Hertha Berlin'de de oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Onun için yeni bir deneyim değildi yani.

Savunmada devşirme adamlara katiyen karşıyım ben. Savunmada en önemli en kritik etkenlerden birisi pozisyon bilgisidir.

Gedson Hatay örneği daha taze. Veya Berkan Alanya.

Balta Manisa'da da stoper oynamıştı bayağı uzun bir süre. Hertha Berlin'de de oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Onun için yeni bir deneyim değildi yani.

Savunmada devşirme adamlara katiyen karşıyım ben. Savunmada en önemli etkenlerden birisi pozisyon bilgisidir.
Ben yukarıda cezalı vb durumlar için yazmıştım bu arada.

Verdiğin örnekler doğru ancak zaten alakasızdı o denemeler. Ne Berkan beke uygun ne de Gedson stopere. Ama Uğur savunma tarafında sertliği olan boyu da kısa olmayan bir oyuncu olduğundan kariyerinin bir bölümünde stopere evrilecektir zaten.

Ben yukarıda cezalı vb durumlar için yazmıştım bu arada.

Verdiğin örnekler doğru ancak zaten alakasızdı o denemeler. Ne Berkan beke uygun ne de Gedson stopere. Ama Uğur savunma tarafında sertliği olan boyu da kısa olmayan bir oyuncu olduğundan kariyerinin bir bölümünde stopere evrilecektir zaten.
Ben sevmediğim için biraz daha katı bakıyorum bu olaya ama yine de savunmada bu tarz risklere girilmesine karşıyım.

Oynadığı sürelerde bekte idare etsin kafi. Başka bir beklentim yok Uğur için.

Ertan Süzgün

Uğur Çiftçi, normal şartlarda bu akşam İstanbul’da olacaktı. Emre Taşdemir, Sivasspor’a sıcak bakmıyor. İkna edilmeye çalışılıyor. Emre tamam derse Uğur transferi 1-2 güne resmiyet kazanır.

@ertansuzgun
ÖZEL - Sivasspor, pürüz yaşadığı Emre Taşdemir’e “yarım sezon kiralık gel” teklifini de masaya koydu.

Uğur Çiftçi görüşmeleri hareketli. Farklı opsiyonlar da görüşülüyor.

@sporarena
Galatasaray, Emre Taşdemir'in ikna edilememesi üzerine Uğur Çiftçi'nin transferi için yaptığı teklifi 900 bin Euro’ya çıkardı.

Üst Alt