U19 Gelişim Ligi H:37 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 1 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Gelişim Ligi H:37 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 1 Haziran

Tintiş'in ezbere kaleye vermemesi - kademesini koruyup ara toplara çıkış yaparak kapma kovalaması değerli.

Şu çıkan haberler uyuz ediyor beni - sözleşmeye yaklaşmıyorlar falan filan Bartuğ olayına benzetiyorlar durumları - umarım o tür şeylerle uğraşılmaz. Hele bu devirde

Tintiş'in ezbere kaleye vermemesi - kademesini koruyup ara toplara çıkış yaparak kapma kovalaması değerli.

Şu çıkan haberler uyuz ediyor beni - sözleşmeye yaklaşmıyorlar falan filan Bartuğ olayına benzetiyorlar durumları - umarım o tür şeylerle uğraşılmaz. Hele bu devirde
Ortalığı bu devenin karıştırdığına dair söylentiler var.
00AD4381-0330-4545-AE9C-D84FA68A5A64.jpeg

Ortalığı bu devenin karıştırdığına dair söylentiler var.
Ekli dosyayı görüntüle 160789

Biliyorum - bartuğda da bunun bulunduğu menajerlik şirketi yok muydu ?

İş buralara gitmeden sen topçunu koruman lazım - önemli kritik burda bu. Şartlarını rahatlatmazsan A takımın geleceği dediğin altyapı kadronda ne bilim duşudur, futbol malzemesidir, diğer ihtiyaçlardır ilgilenilmiyorsa kimin karıştırdığı önemli değil, 2 dkda kafasını çelerler her topçunun. Kariyerleri başlamadan profesyonel hayatında kazanacağı para vs diye hemen etkilerler elindekiler.

Bartuğ bunun en en net örneği idi - o yönetimsel bir rezalet. Acilen düzelmesi lazım , hatta 1 yöneticiyi tamamen bu işlere bağlamak lazım 7/24 ilgilensin bu çocukların morali ihtiyaçlarıyla

A Takımdan topçular / yönetici ve ya gidecek olmasına rağmen Teknik kadrodan birileri var mı şu maçta

şampiyonluk maçı sonuçta

Edit: demem üzerine yukarıdaki tivit ilaç oldu.

Üst Alt