U-17 Milli Takımı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U-17 Milli Takımı

Hasan Adıgüzel mi ne hep hatalı paslar atıyor

Gitti adama verdi kötü yakalandık amatörce hatalar sonrası penaltı geldi

10 kisi olmamiza ragmen iyi oynuyoruz. Ama macin heyecanini azaltan bir olay oldu.

Bizim Recep Gül´ün kadroda olmadigini görüyorum, aceba sakat mi ? Kaptani normalde takimin. Yunus Akgün´de yedekler arasinda.

10 kisi olmamiza ragmen iyi oynuyoruz. Ama macin heyecanini azaltan bir olay oldu.

Bizim Recep Gül´ün kadroda olmadigini görüyorum, aceba sakat mi ? Kaptani normalde takimin. Yunus Akgün´de yedekler arasinda.
Rotasyon yapmış galiba.

Yunus Akgün, Sefa,Kerem,Ozan Kabak bunlar gayet iyi oyunculardı ama kadroda yoklar

Ben olsam kim en iyisi ise onlarla oynardım önemli prestij olurdu Teknik direktör hata yapmış

nedense cagirmamis Recep i, sakatligida yokmus

Gökay Akpınar‏ @gokayakpinar
Bizden Recep'in eksiliği zaten önemli iken, Gençlerbirliği'nden Ercan'ın olmaması da gerçekten tuzu biberi oldu.
Kadro açıklanmadan 1 saat önce maç için gittiğimiz tesislerde duyduk ki çaprazı kopmuş.Olmuşa çare yok ama inşallah okul maçı sebep değildir
Kadro özelinde ise hiç anlamadığım bu kadar orta saha göbeği oyunucusuna ne gerek var. kanatlarda eksikler varken

Bu Malik yerine daha iyi bi forvet yok mu ya

Tek özelliği hava toplarında iyi olması ve güçlü olması gibi geldi bana 2 maç izledim çok gol kaçırıyor

Çok yavaş bide

C8gLROmXoAAm0V-.jpg

U17 Milli Takım'ın 2017 Avrupa Şampiyonası kadrosunda G.Saray'dan 7, Altınordu'dan 4 futbolcu var. Beşiktaş ve F.Bahçe'den futbolcu yok.

Üst Alt