Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor

CMudJ9VWgAEUx-k.jpg

Bu Ronaldo cidden ot falan içmiş herhalde

izleyemedim maci, iyi oynadik deniliyor. gördümki hamza sabri ile ilk 11 de baslamamis yemedi heralde, carole,jose harika oynadi deniliyor. ama bildigim tek sey var formayi cok adaletli bir sekilde dagitan öz evlatlarin babasi hamza lig macinda ne tariki ne carole ne jose ilk 11 de oynatir. bu kafa yapisi degismedikten sonra hic birsey farketmez

izleyemedim maci, iyi oynadik deniliyor. gördümki hamza sabri ile ilk 11 de baslamamis yemedi heralde, carole,jose harika oynadi deniliyor. ama bildigim tek sey var formayi cok adaletli bir sekilde dagitan öz evlatlarin babasi hamza lig macinda ne tariki ne carole ne jose ilk 11 de oynatir. bu kafa yapisi degismedikten sonra hic birsey farketmez

Aşırı derecede sabırsız ve müşkülpesentsiniz, sen vb. yorum yapanlar.

Kim ne diyebilirdi hiç oynatmasa Rodriguez'i bu maçta? Hiç transfer etmese?

Aynı maçta Mancini olsa, "büyük hoca, nerden bulmuş bu çocugu." "Adamda yurek var, RM karsisinda oynatiyor Rodriguez'i" vb. Suruyle yorum gorurduk.

Yerli yabancı gözlüklerini çıkarıp bakın Hamzaoglu'na da, futbolculara da.

Sneijder'in son dönemde ciddi çıkışları var, takımda liderliğe soyunduğu belli. Artık Sabri ve Yasin'in aptalca seçimlerine anında tepki gösteriyor.

Biraz da kontrattan dolayı böyle yapiyor olabilir, ama umarım takımı önemsedigi ve artik %100 ait hissettigi icindir.

Acil kontrati yenilensin de kurtulalim acaba sorularindan. Bence 2 ay icinde yenilenmezse kontrati seneye kalmasi zorlasacaktir. Bu performansiyla bonservissiz bir Sneijder'e suruyle talip cikar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sivas ilk 60 dakika üzerimizden gecti. real madrid macının bir önemi var mı ?

hazırlık macları asla ölcüt olamaz. madrid tempo yapmadı..

maçı izledim, bize bildiğimiz şeyleri tekrar gösterdi bu maç. tarık, olcan ve umut bu takımın kadrosunda olmaması gereken adamlar.
hele tarık kesinlikle pttlig seviyesinde bir oyuncu. sabri, bilal, balta, yasin, koray yedek seviyede oyuncular.
sneijder-podlski-jose ve emreçolak çok kaliteli ayaklar, onlar çıkınca takım 3 level düşüyor zaten.
emreçolak bilalden falan her türlü çok daha iyi bir oyuncu ama istikrarı yok.
bilal bence anadolu takımlarına karşı oynatılabilecek bir oyuncu, CLde ve derbilerde asla ve asla bilalle başlanmaz.
defsnsımız çok kötü, dünkü sonuca aldanmayın bu defans ve savunmayla bu takım clde yine 4-4 gider.
sağ bek ve stoper alınsaydı şu takım 2 level atlardı. yerli oyuncularımızın çoğu çöp kalitesinde, hocamızın bunu görememesi üzüntü verici

1.Kisa pas yapmayi ne Zaman ögrendik?
2. Daha önemli olan Sivas macina niye bu kadro ile bu istek ile cikmadik?

Anlam veremiyorum!!!

Gercekten güzel oynadik. Podolski Sneijder uyumu cok iyidi. Carole gercekten cok cok cok yetenekli (nazar degmesin) Rodriguez hem Selcuk'dan hem Melo'dan Hemde Bilal'den önce bu takimin ilk 11ine alinmali!! Umut yine ayni kazma. Tarik ayni Tarik. Emre ayni Emre. Koray umut Verdi sanki ilk yarida iyi oynadi ikinci yarida yoruldu. Selcuk fena degildi. Hakan tam Italyan Tipi stoper sanki. Yas filan tanimiyor. Bu gidisle Chedjou-Hakan ikilisini görmek isterim.

1.Kisa pas yapmayi ne Zaman ögrendik?
2. Daha önemli olan Sivas macina niye bu kadro ile bu istek ile cikmadik?

Anlam veremiyorum!!!

Gercekten güzel oynadik. Podolski Sneijder uyumu cok iyidi. Carole gercekten cok cok cok yetenekli (nazar degmesin) Rodriguez hem Selcuk'dan hem Melo'dan Hemde Bilal'den önce bu takimin ilk 11ine alinmali!! Umut yine ayni kazma. Tarik ayni Tarik. Emre ayni Emre. Koray umut Verdi sanki ilk yarida iyi oynadi ikinci yarida yoruldu. Selcuk fena degildi. Hakan tam Italyan Tipi stoper sanki. Yas filan tanimiyor. Bu gidisle Chedjou-Hakan ikilisini görmek isterim.
Bence de güzel oynadık. Her ne kadar real kasmadı denilse de real bu adana demir spor değil, kasmamış hali ligde şampiyon olur.

paslara takım savunmasına gelince açıkçası oyuncular lig maçlarını pek sallamıyor gibi geldi.

Üst Alt