Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum

Transfermarkt türkiye moderasyonunda kimler var irdelenmesi gerekiyor.

Eljif elmas güncel piyasa değeri 18m euroymuş.. Eljif Elmas - Tüm performans bilgileri

36 maç 1 gol 1 assistle oynayan bu vitaminsiz arkadaşın uno credit grubu üzerinden nasıl satıldığını bahsetmemize gerek yok.

Galatasaray oyuncularının piyase değerleri yerde sürünürken fb topçuları astronomik değerlere sahip olarak gösteriliyor.

Bu elbette resmi bir site değil ama burdaki algı oyununa çomak sokmak gerekiyor.

Şimdi baktım da giden oyuncuların bile piyasa değeri fazla artmamış.Denayer'in 12 milyon euro Fernando'nun 8 milyon euro değeri var.Gustavo şuan ligin en iyi orta sahası olabilir ama Fernando'nun değeri 8 milyon euroyken 4-5 milyon euro olmalıydı..

Kesinlikle objektif olmadiklarini dusunuyorum. Bizimkilerin degerini dusurmek bir yana fenerin oyuncularina fazla deger biciyorlar acikca. Bu konuda yapabilecegimiz birsey var midir acaba ?

elif 1128 dakika oynamış serie A'da. CL falan diğerlerine girmiyorum süreleri olduça düşük

1128/90= 12.5 maç yapıyor.

aşırı gol yada asist yüzdeside yok ama değeri yükseliyor garip :)

galatasaray futbolcusuna 30-40 milyon euro yazsalar o parayı veya yarısını verip alacaklar mı sanki. ozan kabak ne ediyordu neye satıldı. muslera´nın ederi bir aralar belki 30 milyondu ama teklif bile gelmedi. yani bu paraları verecek kulüpler salak mı buradaki bedellere güvenip iş yapsınlar.

Elif hanımı geçtim kova Altayın değeri 6 milyon. bizim Nando’ya da 3 milyon değer biçmişler. Yani takas durumu olursa üstüne para vermek zorunda kalacağız.

galatasaray futbolcusuna 30-40 milyon euro yazsalar o parayı veya yarısını verip alacaklar mı sanki. ozan kabak ne ediyordu neye satıldı. muslera´nın ederi bir aralar belki 30 milyondu ama teklif bile gelmedi. yani bu paraları verecek kulüpler salak mı buradaki bedellere güvenip iş yapsınlar.
en iyi döneminde ,

1598607864697.png

Degisim istiyorsaniz gidip türk versiyonuna ûye olun. Orada senede iki kere oyuncularin degerleri üzeri konusuyorlar ve güncelliyorlar.

Rakiplerin oyunculari icin biraz daha düsûk rakamlar önerin ve bizim oyuncular icin zam önerin. Sonra bir bakalim ne yapiyorlar. Su an cok fenerli ve trabzonlu var diye onlarin lobbysi büyük orda. Bu da güncellemelerde belli oluyor.

en iyi döneminde ,

Ekli dosyayı görüntüle 91126

zaten mesele bu renktas. 16-17 milyon ederken bile ya teklif gelmedi ya da ederinin altındaydı gelen teklif. rodrigues´i sanırım aldığımızın iki katına sattık bir de ozan kabak var. kulübün genel olarak satışla ilgili sorunu var. yani burada diagne´ye, belhanda´ya 20 milyon deseler nolur. 5 veren olsa kulüp anında satar.

Altay bize gelseydi değeri 3 milyon falan olurdu. Neredeyse Uğurcan ile aynı değeri biçmişler adama. Muslera için yaşlı diye 4 milyon diyenler var ama aynı yaştakı kendisinden kötü bir sürü kaleci 10 milyon ve üstünde değere sahip.

Üst Alt