Transfer Nöbeti | ARŞİV - Sayfa 4562 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Teşekkür ederim BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI TEPKİ SIFIR KOCA MAÇ BOYUNCA , FATİH TERİM HARCANIYOR SESİNİ ÇIKARMA,MİLLET ŞİKE YAPIYOR ÜSTÜNÜ KAPATIYORLAR HATTA HAKLI ÇIKACAKLAR SİZ UYUYUN YÖNETİM İYİ UYKULAR.BU KADAR BASİRETSİZ BU KADAR TAKIMI SABOTE EDEN YÖNETİM OLAMAZ GÖZ GÖRE GÖRE TAKIM YERLERDE FATİH TERİM TRANSFER İÇİN DAHA NE DESİN NE YAPSIN YAPACAĞI TEK ŞEY KALDI ONUDA YAPARSA BU SENEDE BOŞA GİDECEK.

Tabi ki haklı çıkacaklar, üstüne bir de tazminat alacaklar.

Söylenecek birşey kalmadı.

ey bu sercan rierayi yigiti alan yonetim yaziklar olsun.bari bunlara verecegin parayla okuz inek falan alsaydin.hic diilse etinden sutunden yararlanirdik.bugun hangi birinden verim aldik.daha ne kadar beklicez riera icin sercan pasa icin.ne isi var bu adamlarin galatasarayda.koca kadroda bi tane ayaginda top tutacak bire birde adam gececek bir adam bile yok ya.yaziklar olsun hepinize.bi adam istedi ya fatih hoca tek bir adam.hepinize yaziklar olsun.su siradan takimi bile yenemiyoruz ustelik kendi evimizde.hadi cikip simdi de soylesenize bu kadro bu ligde sampiyon olmaya yeter diye...

ey bu sercan rierayi yigiti alan yonetim yaziklar olsun.bari bunlara verecegin parayla okuz inek falan alsaydin.hic diilse etinden sutunden yararlanirdik.bugun hangi birinden verim aldik.daha ne kadar beklicez riera icin sercan pasa icin.ne isi var bu adamlarin galatasarayda.koca kadroda bi tane ayaginda top tutacak bire birde adam gececek bir adam bile yok ya.yaziklar olsun hepinize.bi adam istedi ya fatih hoca tek bir adam.hepinize yaziklar olsun.su siradan takimi bile yenemiyoruz ustelik kendi evimizde.hadi cikip simdi de soylesenize bu kadro bu ligde sampiyon olmaya yeter diye...

Boşversene renktaş, Yiğit'le Necati kurtarır artık bizi.

"Bizim aşkımız armaya" vesveselerini Allah aşkına yazmayın bu akşam takımı eleştiren transfer fukaralığımızı eleştiren arkadaşlara...Sizinki arma aşkıda da bizimki transfer manyaklığımı? Arkadaş bu takımın bas bas bağıran mevkileri var "bu adamla olmaz bu iş" diye...üstüne basa basa buradan yırtındık.Kimi Einstein'lar ders verdi aklınca "yarın bilmem kaçta transfer var" diye bizleri ölçme anlamında, kimileride "siz transfer içinmi takım tutuyorsunuz" gibi abuk subuk güya fedakar taraftar tablosu sergiledi.Tel tel döküldü bugün takım, ki bu durumlarda da takımı ateşleyecek bir isim söyleyemez kimse bana...Büyük takımlar kimi zaman çok kötü maçlar çıkarırken parlamaya müsait ne yapacağı belli olmayan futbolcuları günü kurtarırlar...Öyle her an kollektif iyi top oynamaz hiçbir futbol takımı.

Neyse ben sadece şu soruyu sorarım bana muhalif olması mümkün kişilere ki cevabı bilinen bir sorudur bu ; "Üç maçtır takımı izliyoruz.Bir sonraki maçımızı kazanacağımızdan %100 eminmisiniz?"...Cevap olarak %70 evet diyebiliyorsanız helal olsun der ayakta alkışlarım.Çünkü ben o kadar emin değilim de...

zannedersem 2 hafta önce, ünal aysalın ağzından:

"EVET. TRANSFERDE ÇITAYI YÜKSELTTİK"

başkan çıtayı yükselttik deyip necoyla sezonu kapatarak acaba her yerde söylediği "futboldan anlamam" mottosunu mu ispatlamaya çalışıyor...

Aahhh aşkım.

Seni versinler ellere,

Beni vursunlar.

Sana sevdanın yolları,

Bana kurşunlar.

Kıyametler kopuyor zavallı yüreğimde,

Tükendim, tükendim, tükendim artık.

Hiç mi sevmediniz, hiç mi hakkımız yok?

Eğer hocanın istediği adamlar alınsaydı şimdi kadromuz böyle olacaktı.

-----------Muslera------------

Eboue----Ujfa----Semih---------Hakan

------Selcuk-------Lass--------

Shaqiri-----Engin-------Emre

-----------Podolski--------------

Adaletin bu mu dünya?

Hak yiyen, yalan söyleyen kahraman olsun.

Bir Allah'ın kulu, ki bir Allah'ın kulu,

Gerçekleri haykıramasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt