Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 2166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Nihat artı boşta bir yabancı gelir ara transfere kadar transfer biter en kötü ihtimal. Lig başlayana kadar başlığı kapamayalım bence eğer boşta iyi bir yabancı varsa. boş durmak yerine de oturup araştıralım var mı diye.

216621_Galatasaray_SK.jpg

semih ve çağlar güzel olur ya, bide elmander barosu çok rahat kesecek göreceksiniz.

bu transfer döneminde gscimbom ailesine katıldım çok güzel renkdaşlar tanıdım ,yeni aileme ve transfere doyuran yönetimime sonsuz teşkler,bir de kap'a teşkler :D podolski:sad007:

Transfer Sezonunun Ardından

GELENLER

Fernando Muslera (Lazio)

Emmanuel Eboue (Arsenal)

Tomas Ujfalusi(A.Madrid)

Ceyhun Gülselam(Trabzonspor)

Selçuk İnan(Trabzonspor)

Felipe Melo (Juventus) *

Engin Baytar (Trabzonspor)

Albert Riera (Olympiakos)

Johan Elmander (Bolton)

Sercan Yıldırım (Bursaspor)

Okan Derici (Frankfurt)

KAYIPLAR

Arda Turan(A.Madrid)

PERFORMANS/İSTİKRAR ARTTIRMASI GEREKENLER

Yekta Kurtuluş

Kazım Kazım

Sabri Sarıoğlu

GİTMESİ GEREKİP DE ELDE KALANLAR

Aydın Yılmaz

Ayhan Akman

Serkan Kurtuluş

SORU İŞARETLERİ

Hakan Balta

Çağlar Birinci

Servet Çetin

Gökhan Zan

geçen sene bu tar zbir liste yapsak soru işaretleri 10-12 kişi,2-3 tane gitmesi kesin isim.Yapılan transferler bölümünde ise Sunderland,Monaco,Steaue,Cluj,Wolfsburg*(buradan gelen iyiydi de) ,Liverpool takımları vardı.Ama ağırlık vasat altı takım oyuncuları şeklinde idi en azından bu yönden verimli oldu denebilir kağıt üzerinde.İnşallah burada görünen kağıda yansır,en önemlisi bunu başarabilecek yegane isim şu an başımızda zaten.

bir noktanin altini cizmek istiyorum. gecen sene defans kotu gibi duruyordu, ama ortasaha da yol gecen hani gibiydi. topu alan kale onune geliyordu. kanatlar desen zaten arda nin bir kac mac harici fazla katkisini goremedik, sag taraf malum. E yillarca suren bir kaleci sorunu yasadigimiz gercegi de var. Kisacasi defansimiz yanlislariyla dogrulariyla gunah kecisi ilan edildi. Daha onceki yillarda en az gol yiyen defans bu degil miydi? Servet 'in geldgi sene sampiyonlugu neredeyse tek basina getirdigi unutuldu mu? Kisaca ben defansin bu sene gecen seneden cok farkli oynayacagina inaniyorum. Zaten ortasahada ve kanatlarda gelen toplarin onemli bir bolum kesilecegi icin (eboue, melo, selcuk) ve FT 'nin oyun mantigi cercevesinde hucum oyunculari da defansa maximum oranda yardima zorlanacagi icin (hucum press) ve de nihayetinde defansin aciklarini arkalarindaki dev kaleci Muslera toparlayacagi ve defans da bunun verdigi guvenle oynacagi icin; ben bu sene defansimizin cok farkli olacagini dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt