Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

2001 krizinde nasıl hortumcular ülkeye soktukları sıcak paraları krizle beraber katlayıp kaçarak ülkeyi soydular,

2012 de de bazı sözde Türk kulüpleri borsa manipilasyonlarıyla bu ülkenin parasını ceplerine sokuyorlar

Bu işin öncüsü feerbahçeydi,şimdi beşiktaş aynı yolu izliyor

bende onu diyom abi burak pas verdi o kaçırmadı mı?atsaydı çok güzel olacaktı.nasip değilmiş mesela hamittin kasımpaşa maçında vurduğu topta gol olmalıydı yani gol olsa skor için söylemiyorum oyuncularımız için söylüyorum baya moral olmuyor güven kazandırıyor.

İşine gelmiyor ya anlamamazlıktan geliyor. Amro'ya laf söyletmicek, benim adama atıyo suçu. ah Soner ahh.. :D

Yalnız beyler bugün store a gittim,nette 100,150 olan ürünler hiç netteki gibi değil.Hiç beğenmedim valla.

A2C9jtNCcAIuuqb.jpg

''Furkan kazara yapılmıs bir transfer.Çocuk galiba serbest kalmıs.Bizimkiler de biz alalım demişler ve almıslar''

Bu nasıl bir transfer anlatış biçimidir Ünal Başkan :asd: :asd:

''Furkan kazara yapılmıs bir transfer.Çocuk galiba serbest kalmıs.Bizimkiler de biz alalım demişler ve almıslar''

Bu nasıl bir transfer anlatış biçimidir Ünal Başkan :asd: :asd:

Başkan öyle demek istememiş.Asıl demek istediği bizim transfer düşüncemiz yoktu ama oyuncu boşa çıkınca bizim transfer komiteside alalım demişler.Ama orda kullandığı kazara kelimesi bütün cümlenin anlamını saptırıyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt