Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mensah daha cok pisman olcak sergen iki kere daha oyundan alsin kavga cikarir beter olsun

Ayrica bu besiktas takimina messiyi koy bir halt yapamaz kadro planlamasi les oglu les

Haberler dogru ise uzulerek soyluuorum ki baskanda yalanci cikti.Canli yayinda paramiz var ama bosa para harcamayacagiz diyordu.

Hadi transfere harcamadin, madem para var vergiyi niye odeyemiyoruz?

#FLAŞ
Galatasaray, Ismaıla Coulıbaly transferinden vazgeçti..
[ @erman_gonulsen / TRT spor ]

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bilmiyorum reis genelde scout transferlerine karşı çıkmam ama bu ismaila coulibaly çok hoşuma gitmedi benim tabii oyuncunun 1 tane 90 dakikalık maçını izlemedim bilmem etmem adamı ama bazı oyuncular pas alışından bellidir bu Coulıbaly öyle muazzam bir futbolcuya benzemiyor tabii 19 yaşında çocuk karalayıp atmak olmaz gelecekte ne olur bilemem ama şu anda aradığımız oyuncu değil gibi

Elimizde para da yok nasıl yaparız bilemiyorum ama daha "hazır" oyunculara yönelmemiz gerekiyor şans verip bekleyecek olursak Bartuğ'ya Atalay'a Emin'e Yunus'a hatta Sekidika'ya Ozornwafor'a şans tanınmasından yanayım

Moder'e Kamile'e veya Petter Hauge gibi adamlara para yetmeyince böyle transferlere yöneliyorsun da bence ya tutarsa kıvamında değiliz şu anda. Önümüzdeki sene de bu transfer dönemi gibi kurak geçirmek istemiyorsak muhakkak şampiyon olmalıyız STSL gibi bir ligde üst üste 2 yıl şampiyon olamama lüksümüz yok bence şampiyonluk gelirleri+şampiyonlar ligi gelirlerine mecburuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt