Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

benim düşüncem bu sezon chedjou, sol bek, inler, nani, kerim transferleri yeterlidir. kontenjan dolayısı ile hamit bekte oynar. ilerde forvetlerin biri kanada yakın oynar, drogbanın 90 dakikayı çıkaramayacağını düşünürsek he maç, kerim ciddi forma şansı da bulur. bi sonraki sezon drogba gidince kanada ardayı alıp tek transferle ve 5 yabancı ile devam ederiz.

kerim ama ancak ardanin altenratividir bence. drogbanin degil yani. drogba cogu maci oynasa bile arkasinda bir necati gibi veya baska yerli isim artik düsünüle bilir yedekde sorun yapmayaca ama bir seviyesi olan bir forvet. necatide hic sorun cikarmaz diye düsünüyorum. umut da öyle ama ben umut a pek güvenmiyorum tek forvetli systemde. öylede güvenmiyorum umuta ama o ayri konu :D

Arda gelmiyorsa kerim frei denile bilir. kilic da iyi bir alternativ ola bilir kerim icin. ikiside alinsin o durumda. emrede var kadroda yani. Arda gelse muthis olur ama kadro vallahi. türkiye tarihin en kaliteli kadrosu benim gözümde. inanilmaz dengeli yapisi var

725223_Galatasaray_SK.jpg

Gökhan İnler Melodan kötü falan dersiniz anlarım ama tek bacağı etmez falan diyenler şu adamı kaç kere izledi allah aşkına yazsın.Melo en iyidiği zaman 10 üzeri 9 luk 10 luk oynuyor ama kötü oynadığı zaman 3 lük 4lük ortası yok adamın.Gökhan standart bir şekilde her maç 7-8lik oynar.Şu adamı izlemeden yorum yapmayın.

Ya Melo İnler kıyası olmaz unutmayın melo bize gelmeden önce altın bidon seçilmişti. eğer tutarsa inlerde çok iyi transfer bence

kerim ama ancak ardanin altenratividir bence. drogbanin degil yani. drogba cogu maci oynasa bile arkasinda bir necati gibi veya baska yerli isim artik düsünüle bilir yedekde sorun yapmayaca ama bir seviyesi olan bir forvet. necatide hic sorun cikarmaz diye düsünüyorum. umut da öyle ama ben umut a pek güvenmiyorum tek forvetli systemde. öylede güvenmiyorum umuta ama o ayri konu :D

Arda gelmiyorsa kerim frei denile bilir. kilic da iyi bir alternativ ola bilir kerim icin. ikiside alinsin o durumda. emrede var kadroda yani. Arda gelse muthis olur ama kadro vallahi. türkiye tarihin en kaliteli kadrosu benim gözümde. inanilmaz dengeli yapisi var

system ney la ?

drogbanın alternatifi olarak demedim tabi ki kerimi, skora göre tek forvete döndüğümüz maçlar için kastetmiştim drogba-kerim değişikliğini. yoksa yüz kere necatiyi tercih ederim drogba yedeği olarak. emre bence kiralanmalı, veya sneijderin yedeği olur, başka yerde oynatmaya çalıştıkça yok olup gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt