Transfer Nöbeti (ARŞİV 28) - Sayfa 443 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki gösterecek olan arkadaşlar olabilir ama Marcao'ya Atalanta'dan 12 milyon € teklif geldiğinde satmalıydık. 4 milyon € ya aldığın adamı yarım sezon sonra 12 milyon € ya satmak bence başarıdır. FFP sattığın kadar al durumu olduğu için aynı zamanda + ya geçip hamle şansımız olurdu.

Ayrıca Marcao'yu Portekiz liginde küme düşmek üzere olan Chaves'den keşfedip transfer edebilen bir ekip aynı ayarda birini transfer edebilir diye düşünüyorum. Ya da Nzonzi'deki gibi bir yöntemle defansa birini alabilirlerdi.

Değerini bulanı satacaksın arkadaş. 20ye satarım 30a satarım, yok öyle kolay değil o işler. Sattığın kadar alabiliyorsan satacaksın. Bu FFP belası başımızda olmasaydı bende; satmayalım oynatalım şampiyonlar liginde değeri daha da artar öyle satarız derdim,.

Sat linnes i sat Ömer Bayram i sat cagneyi sat belhandayi arkadaş millet medel i satıyor elif i satıyor oynatmadigin gençleri Anadolu kulüplerine kiraya ver elden para oradan oyuncu al mehmet Özcan olsun başka oyuncu olsun scout demek illa genç oyuncu mu olacak defans için türk hiç mi adam yok turkiye Ligi'nde oynayacak idare edecek adam yok mu Allah kahretsin Mehmet topaldir mevlüt erdince bile razı olduk artık onlari bile alamıyorsunuz sampiyonlar ligi avantajını nasıl kullanmaz bu yönetim kiralık yabanci alın bari kullanmadigini yolla

Bu adamlar dün monaco da kaldılar bütün gün olumlu bir şey olsa düşerdi haberi bir b...k olduğu yok rezalet yeter artık ya çıldıracam

Muslera

Corchia - Luyindama - Marcao - Jetro

Nzonzi - Mensah

Feghouli - Belhanda - Babel

Falcao

Bu kadro o kadar kolay kurulurduki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt