Transfer Nöbeti (ARŞİV 25) - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Slimani Aziz Yildirimdan sonra bir baska Galatasaray efsanesi olma yolunda emin adim ilerliyor.

Once Fener formasi altindaki muazzam performansi. Simdide bize Falcaoyu getirecek olmasi :D

Topal-nzonzi hayatta olmaz çok durağan olur. Hocanın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Pereira döneminde ki fener gibi oluruz.
Tamam beklerle o hızı kazanacağız zaten yani ben öyle düşündüm. Ve dediğim gibi bu senaryo Seri'nin böyle oynaması durumunda olacak olan. Farkındaysan Seri de oyunu hızlandıracak, ileri gidecek hatta herhangi bir olumlu iş yapacak gibi oynamıyor. Mehmet Topal hiç yoktan defans yapar, Nzonzi ise oyun kurar.

nagatomo olayı doğruysa hemen verelim

gomis gibi filan da olmaz

zaten verim vermiyor üstelik en kötü linnes var

maaşı da anlamsız yüksek

yaşı belli

Falcao'nun Monaco formasıyla gol sevinçlerindeki tutkuya bakıyorum, stattan aynı karşılığı alamıyor. Galatasaray taraftarından ve Arena'daki atmosferden etkilendiğine eminim. Bu taraftar için elinden geleni yapıp o coşkuyu, heyecanı doyasıya yaşamak için gelmek istiyor. Ligimize ve Galatasaray'a değer katacağı kesin. Eminim birçok futbolsever (yalnızca Galatasaraylılar değil) Falcao'yu izlemek için statlarda maç izlemek isteyecek. İnsanların yaşam planını değiştirecek bir isim. Bu sene yine çok çekişmeli bir lig izleyeceğiz anlaşılan. Beşiktaş'tan da hamleler bekliyorum. Fenerbahçe de son hamlelerini yapmak isteyecektir. Trabzonspor şimdiden lig şampiyonluğu için adaylığını koydu. Futbolları cidden keyif veriyor. Lig bu sene daha tutkulu ve heyecanlı geçecek. Umarım Tff ve hakemler bu keyfin içine etmezler.

Falcao'nun Monaco formasıyla gol sevinçlerindeki tutkuya bakıyorum, stattan aynı karşılığı alamıyor. Galatasaray taraftarından ve Arena'daki atmosferden etkilendiğine eminim. Bu taraftar için elinden geleni yapıp o coşkuyu, heyecanı doyasıya yaşamak için gelmek istiyor. Ligimize ve Galatasaray'a değerini arttıracağı kesin. Eminim birçok futbolsever (yalnızca Galatasaraylılar değil) Falcao'yu izlemek için statlarda maç izlemek isteyecek. İnsanların yaşam planını değiştirecek bir isim. Bu sene yine çok çekişmeli bir lig izleyeceğiz anlaşılan. Beşiktaş'tan da hamleler bekliyorum. Fenerbahçe de son hamlelerini yapmak isteyecektir. Trabzonspor şimdiden lig şampiyonluğu için adaylığını koydu. Futbolları cidden keyif veriyor. Lig bu sene daha tutkulu ve heyecanlı geçecek. Umarım Tff ve hakemler bu keyfin içine etmezler.

Gazetede paylasilmis bir köşe yazısı gibi okudum rengim.

selamın aleyküm

NEDEMEK KARDEŞİM YA FALCAO HALEN KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMUNA BİLDİRİLMEDİ YA

tam manasıyla skandal

lig bitmiştir önümüze bakalım

Falcao'nun Monaco formasıyla gol sevinçlerindeki tutkuya bakıyorum, stattan aynı karşılığı alamıyor. Galatasaray taraftarından ve Arena'daki atmosferden etkilendiğine eminim. Bu taraftar için elinden geleni yapıp o coşkuyu, heyecanı doyasıya yaşamak için gelmek istiyor. Ligimize ve Galatasaray'a değerini arttıracağı kesin. Eminim birçok futbolsever (yalnızca Galatasaraylılar değil) Falcao'yu izlemek için statlarda maç izlemek isteyecek. İnsanların yaşam planını değiştirecek bir isim. Bu sene yine çok çekişmeli bir lig izleyeceğiz anlaşılan. Beşiktaş'tan da hamleler bekliyorum. Fenerbahçe de son hamlelerini yapmak isteyecektir. Trabzonspor şimdiden lig şampiyonluğu için adaylığını koydu. Futbolları cidden keyif veriyor. Lig bu sene daha tutkulu ve heyecanlı geçecek. Umarım Tff ve hakemler bu keyfin içine etmezler.
Uefa finalinde attığı gibi bi gol atsa sahaya atlarım. Kalite ve sexy goller görmek istiyorum. Belhanda melhanda izlemekten bıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt