Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 555 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki Hamza'ya biri sorsa Türk futbolculara bu kadar güveniyorsun hatta içimizden yıldızlar çıkaracağız diyorsun ama neden forma tanıtımlarında Sneijder Podolski falan kullanıyorsun? İş reklama gelince yabancıların ne kadar önemli olduğunu bil ama performansa gelince yerli de yerli diye diret..Sende biliyorsun ki yabancı kaliteli futbolcu demek başarı demek ama işte köylü kafan izin vermiyor sanırım buna.

Bence sahada görmek lazım .
Bu forma mesela tek bakınca kötü gibi gözükse de sahada çok güzel duruyordu

hagi.jpg

beyler ne bekliyordunuz ? klasik parçalı işte . yıldızlarda mecburen üst tarafta kalıyor. diğer formalarımızında renklerı güzel. 3 formada sahada güzel duracaktır. sadece fiyatları biraz pahalı

valla ben yeni formaları beğendim sadece yıldız olmamış oda nazar boncuğumuz olur şu takıma takviyeler gelsin bu formayla uçarız allahın izniyle

Parcalinin ensesinde ki siyah detayisevemedim ve yildiz kismi hos olmamis onun haricinde guzel buyuk gun diye de bukadar şov yapmaları yönetimin ne kadar beceriksiz bos oldugunun kantidir çünkü 50 kere cikarilmasi gerekiyordu sponsor hala olmamasi komedi

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O parçalı formadaki iki farklı renk çoraba izin verecekler mi acaba? Yani bilmediğimden soruyorum,hakemlerin onlara ayrı bir dikkati oluyor ya ondan dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt