Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bitti demediniz mi

a6CJ2qS.gif

Bu işte bir dalavere yoksa ben de birşey bilmiyorum.

Şike transferi yapıyorlar iki senedir buheriflerin aralar ve uzakdoguda ilisklerine mercek tutmak lazım. Fifanin bunu inclemesi lazim

sent by note 7 #fireinthehole

Fener ve Besiktas ın tum transferleri şaibeli bence.. Iyı arastırmak lazım.
Fener Sow u satıyor, sonra beleşe kiralıyor.
Beşiktaş Atınç, Ersan ve Demba Ba yı degerinin çok ustunde rakamlara satıyor, sonra bedelsiz kiralıyor. Ustelik futbolcu ucretlerini de diğer kulup veriyormuş.. Yersen..

Fener ve Besiktas ın tum transferleri şaibeli bence.. Iyı arastırmak lazım.
Fener Sow u satıyor, sonra beleşe kiralıyor.
Beşiktaş Atınç, Ersan ve Demba Ba yı degerinin çok ustunde rakamlara satıyor, sonra bedelsiz kiralıyor. Ustelik futbolcu ucretlerini de diğer kulup veriyormuş.. Yersen..

Aynen katiliyorum, bunlar uefa tarafindan uyari alinca bi anda bjk 25 m euro luk satis yapti ardina fb de 17 m euro ya sowu satip kâr gosterdi ne hikmetse 1 sezon sonra satilan 4 oyuncu 0 ucretle geri geldi

Sezon sonu sözleşmesi biten Pozuello,Kolasinac,Zabaleta ve Rachid Ghezzal ile şimdiden anlaşılıp Vida,Vitor Hugo,Janssen ve box to box bir orta saha transferi ile çok iyi bir kadro kurulabilir.Selçuk,Sabri,Sneijder,Podolski,Semih,Yasin,Chedjou ile yollar ayrılmalıdır.Kadroya revizyon şart.Bu kadro ile hâlâ şampiyonluk yarışı içinde olmamız mucize.

Muslera-Zabaleta-Vida-Hugo-Kolasinac-Tolga-Transfer-Ghezzal-Pozuello-Bruma- Janssen kadrosu gerçekten kaliteli bir kadro olur.Tabi en başta bunları yapacak vizyonlu bir yönetim şart.

Son düzenleme:
Aslında öyle basittiki mesele Ahmet Çalık&Garry Rodrigues yerine
Stoper Benjamin Hübner
Ortasaha Orbelín Pineda gelseydi

Muslera
Linnes-Semih-Hübner-Carole
Tolga-Pineda
Sneijder
Yasin-Podolski-Bruma​

Levent Nazifoğlu A Spor'a konuştu: "Transferde çok memnun olmasak da gerekenler yapıldı. Gelecek sezon için scout ekibi çalışmalara başladı"
Levent Nazifoğlu: "Kafamızda Bruma ile uzun süreli bir sözleşme imzalamak var ama kulübün yararına olacaksa, satılmayacak oyuncu yoktur."
Levent Nazifoğlu: "Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışından koptuğunu düşünmüyorum, yiğit düştüğü yerden kalkar."

yine tura cikti herhalde

Sezon sonu sözleşmesi biten Pozuello,Kolasinac,Zabaleta ve Rachid Ghezzal ile şimdiden anlaşılıp Vida,Vitor Hugo,Janssen ve box to box bir orta saha transferi ile çok iyi bir kadro kurulabilir.Selçuk,Sabri,Sneijder,Podolski,Semih,Yasin,Chedjou ile yollar ayrılmalıdır.Kadroya revizyon şart.Bu kadro ile hâlâ şampiyonluk yarışı içinde olmamız mucize.

Muslera-Zabaleta-Vida-Hugo-Kolasinac-Tolga-Transfer-Ghezzal-Pozuello-Bruma- Janssen kadrosu gerçekten kaliteli bir kadro olur.Tabi en başta bunları yapacak vizyonlu bir yönetim şart.

Anlıyorum

Gerçek Futbol Dünyasına geri dön renkdaş.
FM / FIFA mı oynuyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt