Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 444 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4-4-2 oynayacaksan, Belhanda gitmeli, adam gibi defansa katkisi olan bir kanat, adam gibi 6 no ve defansi güclü olan sag bek gelmeli. Babeli 4-4-2de ben forvete atardim kanat yerine.

Atletico, Valencia, Benfica gibi takimlar 4-4-2 de kanata bir tane daha cok 8 numarada oynaya birini atiyor. (Saul/Koke, Soler, Pizzi)

Transfer bekleyen GSC

EAPG8G1X4AAkqfG

Hocanın ifşa ettiği hesaplardan biri adam kolpaya devam diyor ne utanmaz herifmiş

İyide ezberlik durum yokki.4-4-2 de kanatlar ortasaha özellikli olmalı ve defans kısmında yardımcı olmalı.İlk olarak Babel ve Feghouli ile bunu tam olarak yapamayız.Daha sonra bu sistemin iki forveti birbirini tamamlayan ikili olmalı.Her ne kadar kalite farkı olsa da Diagne ile Falcao aynı tarz santraforlar.
Son olarak Diagne ve Falcaodan bu sistem için elzem olan press beklemek de bana çok mantıksız geliyor. Tabiki senin düşüncen farklıdır saygı duyarım

Engin ile Emre´den yada öncesi Kazim-Emre ikilisinden etkin defans yapmasini kim bekliyordu mesela ? Feghouli, ile Babel´in bu orta saha özellikleri var. Ezberden kastim bunlar.
Diagne ile falcao ayni tarz degil iste, canim kardesim. Falcao cok daha gezgin, orta saha civarinda top dagitan, zaman zaman geriye deplase olan, teknik bir oyuncu. Diagne disinda, teknigi zayif hic bir oyuncu yok. Bu kadro takim olarak hareket ederse, büyük tehdit haline gelir. Ligde rahat sampiyon oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt