Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diarra galiba Marsilya da kalmis. Devre arasi Katar a falan gider artik bizim kapimiz kapali bundan sonra.

Bizde artik bu kadro ile sampiyonluga oynayacagiz. Baska caremiz yok.

Ders alacağım son adam fiko olur

Bir kadro 3 ayda bu kadar batırılabilir çapsız herif hala daha övüyorsunuz yazık...

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende senin gibi dusunuyordum ama adamlarin sattigin kadar al cezasi varmis. Bende bunu bilmeden once salliyordum ama bu cezaya ragmen iyi is yapti. Ffp icin kiralik yontemi cok iyi

Hee hala stoper almadi anlarim. Bekleride bos isimler. Caner ve Gg rezil olur sl'de

Sent from my iPhone using Tapatalk

an itibariyle ;
en iyi defans fenerde
en iyi hücum hattı bizde
en iyi kaleci bizde
en iyi orta saha bizde
en iyi rotasyon fenerde

tinercileri adamdan saymıyorum

Kendisinden hiç haz etmiyorum, kulübümüzede yakıştırmıyorum ama Dursun bu sefer transfer döneminde olumsuzdan fazla olumlu adımlar attığı için tebrik ediyorum. Serdar Aziz fiyaskosuna rağmen.. Tolgayada gereğinden fazla para saydık gibi, diğer verilen ücretlerle çok orantısız olsada. İnşallah şu sezon Riek hoca ve bu kadroyla gereken sinerjiyi yakalayıp şampiyonluk ipini biz göğüsleriz. Artık destek zamanı..

Dursun istifa!!!

4-4-2'de Orta sahada ikili tandem olunca Selçuk bir tık önde olur bence. O düzenin Ada'mı çünkü. Diğer her durumda şuan için Tolga önde tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4 sene önce hemfikir olurdum, ama durum maalesef değişti. 4-4-2 genelde 2 orta saha oyuncu ile oynanıyor ve orta saha oyunculara daha çok iş, daha çok sorumluluk düşüyor. Selçuk'un sahada hayalet gibi gezmesi, tempoyu düşürmesi ve mücadele gücü çok zayıf olduğu için artık öyle bir rol oynayabilecegini zannetmiyorum.

Oynarsa ancak Pirlo'nun şuanki oynadığı mevkide verimli oynar diye düşünüyorum, yanında 2 çalışkan orta saha oyuncu oynarsa. Yoksa fazla bir işe yaramaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt