Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay be koca GS 1 tane oyuncu veriyor , ne günlere düştük . Olcay , Ozan gibi adamların olduğu kadroda bizden 1 tane oyuncu var o da sakatlıktan daha oynamadı, normal bir insan maç temposu olmayan adamı da almaz . Kısaca terim bizden kimseyi beğenmemiş ama Hasan , Şener çok iyi . Neyse zaten pek önemli değil , olup olmaması.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hollandalı çalıştırıcıya, onay vermesi halinde Eto’o’yu alabileceklerini belirten Başkan Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek hiç beklemedikleri bir yanıt ile karşılaştı... Deneyimli teknik adam, Samuel Eto’o’nun hem yaşına hem de Antalyaspor’daki durumuna göndermede bulunarak, “Ben görevimden memnunum. Samuel Eto’o gelip benim yerime G.Saray’da teknik direktörlük mü yapacak?” yanıtını verdi.

Riekerink bu sözleri toplantıdaki herkesi kahkahaya boğarken 35 yaşındaki oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle zaten kuşku içinde olan yöneticiler de rahatladı.

‘SORUN GETİRİR’

Ardından herkes Riekerink ile aynı görüşte olduğunu vurgularken Kamerunlu yıldızın Antalyaspor’da teknik ekibin işine çok karıştığı ve böyle bir durumun G.Saray geleneklerine aykırı olduğu fikri benimsenip “Eto’o bize ancak sorun getirir” yorumu ile bu defter kapandı.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bu Gökmen'nin bağladığı Fransız ne saçmalıyor. Diyor ki pazarlıkla Marsilya'yla 2-3 milyona anlaşır bonservis için. Evet 5 milyon Rus'a , 3 milyon Fransa'ya , 4.5 diarra'ya . Bir gidin ya , ortada bariz yalan var , bizimkiler mi kandırıyor ; bunlar mı anlamıyorum .

Bu Gökmen'nin bağladığı Fransız ne saçmalıyor. Diyor ki pazarlıkla Marsilya'yla 2-3 milyona anlaşır bonservis için. Evet 5 milyon Rus'a , 3 milyon Fransa'ya , 4.5 diarra'ya . Bir gidin ya , ortada bariz yalan var , bizimkiler mi kandırıyor ; bunlar mı anlamıyorum .

Kesinlikle birileri yalan söylüyor,bu kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt