Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 487 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anteple oynayinca cok belli olmuyor ama acil bize kaleci lazim bugun fatih ustune gelen topu iceri aldi skor 3-0 olunca goze batmadi haftaya basaksehir sonra fener maclarinda bu golleri yerse isimiz yas

Ben olsam herseyi birakir okani gonderir yerine 6 aylik yabanci kaleci getiririm hic acimam kaleci takimin herseyi

Bu ligde 6 numara dediğin kemik gibi olacak arkadaş. Temaslı oynayacak, top kapacak, alan kapatacak...
Seri çok iyi oyun kuruyordu da ne oldu?
Yukardakilerine ek olarak oyun kurma yeteneği, hız, tempo filan bunlar olursa kadayıf olur tabii ama nasıl alacaksın? Bu saydığım özelliklerin hepsine sahip olan 2 adam vardı son 10 senede. Biri Melo diğeri de Fernando ki Fernando hızlı ya da tempoli değildi ama bambaşka yetenekleri vardı ve ikisi de piyangoydu. Öyle bir şeyin bir daha denk gelmesi için 10 sene beklememiz lazım.

O yüzden Okay profil olarak çok doğru bir isim. Kendine bakarsa 5 sene üst düzey oynar. Yerli olması da ayrı avantaj.

3 tane mutlu edecek aşırıya kaçmayan transferle iyi ilerleriz
Maç temposu çok yüksek bu sene kadro derinliğini artırmamız lazım defans ve forvet tamamdır ama tek eksik orta saha ve kanatlar

Bende transfer beklemiyorum arkadaşlar. Olmuyor işte, zorluyoruz ama olmuyor.

Sekidika, Ahmet Çalık, Emre Taşdemir vs giderler. Ben Belhanda'nın da ayrılacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt