Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 671 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi transfer bonservisi elinde olan , kulübüne 5 kuruş vermeyeceğin adamdan daha iyi olabilir ki? Mantıksız işler bular? Yıllığına 1 milyon fazla ver olabilir sonuçta 10 milyonluk bonservisten kurtuluyorsun. Alın şu Konop'u artık yahu.

Ben size bir defans soyleyeyim mi?

Kaya gibi hem de.son 5 macini canli izledim.muthisti.

Defans harika.oyun okuma harika.topu oyuna sokma harika.uzun top harika.hem de sudan ucuzdur eminim

Bence bizim taraftarda bi tuhaf ya arkadaşlar Bruma sürekli oynatıldı mı da herkes birsürü şey bekliyor ondan. Daha 19 20 yaşında ve bu adamla özel ilgilenen kimse yok İngilterede ispanyada olsa şimdiye adamı kondüsyon manyağı yağmış ve sürekli maçlarda oynatıyo olacaklardı. Garibim sakatlandı geri döndü naapacak ki Benim en baştan beri düşündüğüm gördüğüm bu çocuk gerçekten cok yetenekli biraz üzerinde durulursa çook seyler yapabilir. Hataları ile seveceksiniz ki tecrübe kazanacak ve zamanla cok daha iyi olacak. Bi araştırın bakalım Bircok yıldız futbolcu nasıl bu seviyelere gelmiş. Fergusonlar A.Wengerler bu adamları iyi yetiştiriyo. Bizim istedğimiz Rvp 19 20 yaşında zannetmiyorum ki Brumadan çok ta ilerdeydi biraz sürekli oynatılması ve hatalarını kendi,nin görmesi gerekiyor ayrıca biraz güçlenmesi gerekiyor. Açıklıyolar Bruma tembel evet o yaşta cocuk tembel olur zaten hangimiz o yaşlarda deli gibi çalışma manyağıydık Ergenlikten cıktık elimizden gelse bütün ömrümüzü bilgisayar oyunları ile cafelerde geçirirdik. Ama ailemiz buna izin vermezdi bizde iş hayatına bi şekilde atıldık yada askere gittik geldik okuduk bi şekilde para kazanmayı öğrendik işte bu cocuk ailesi yanında değil gidip bak cocugum çalışman lazım diyip bırakmayacaksın özellikle ilgilenilmesi gerekiyor bunu yapacak olanda profesyonel alt yapı ekipleridir ama bizde Türkiyede böyle bişey yokç Hollanda da bilgisayarlı sistem ile alt yapı ekipleri var hangi genc futbolcunuın neyi eksik tesbit edip çalıştırıyolar çalışmayanı sutluyolar. Türkiyede ne zaman böyle bi şeyler yapılacak bilmiyorum. En büyük örnek Arda bizdeyken nasıldı Atl. da nasıl. Neyse cok uzadı yazdıgım ama ben sabaha kadar yazsamda bu ülkede böyle şeyler yapacak Futbol adamları yok çünkü eskiler böyle şeyler görmedi kimsede uğraşmak istemiyor zaten asıl tembel biziz millet olarak ve yeniliğe güzel fikirlere kapalıyız.

Riberyi oynarken de aynısı deniyordu hatırlıyorum hatta şöyle yorumları:Yav bundan bişey olmaz koşuyor sadece başka bişeyi yok gol atamıyor.Kaleye şut atamıyor dedilerdi riberye.Şimdi adamın geldiği yeri söylemeye gerek yok zaten

2 tane kıytırık sağ bekimsiye sırf garanti para olarak 2.8 milyon euro veriyoruz, önder özen duyunca yüreğine inmiştir adam hilbert 1.3 isteyince "bu parayı dani alves alıyor" diyordu :D

Riberyi oynarken de aynısı deniyordu hatırlıyorum hatta şöyle yorumları:Yav bundan bişey olmaz koşuyor sadece başka bişeyi yok gol atamıyor.Kaleye şut atamıyor dedilerdi riberye.Şimdi adamın geldiği yeri söylemeye gerek yok zaten

ribery bizdeyken gol atamıyordu şut yoktu evet ama inanılmaz etkiliydi oynadığı maçlarda hızıyla ortalarıyla fark yaratıyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt