Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim derdim bu değil Onur, bu gibi gerçekten tonla adam var piyasada. Bu fiyatlar bu performansta sınırsız adam var hatta. Senin hocan yerel bir hoca değil. Bugün İtalya'da hâlâ saygıyla bahsedilen bir isim. Moruinho gibi bir isimle yakın arkadaş. Şimdi Fatih Terim istese İtalya'dan, Mou üzerinden oyuncular gelmeyecek mi bize?
Bu adama bakıyoruz 10 maça çıkmış ispanyada. Sakat ya da pandemi ona bakmıyorum oynadığı maçlara bakıyorum. Sonra dönüyorum bi de menajere bakıyorum. Belli ki bizim yönetim hiç bir şey yapmıyor tek kelimeyle rezillik. Bu menajer oyunlarını beşiktaşta gördük yıllar önce. Dersimizi almıyoruz hepsi bu
Yönetimin çapsızlığı ayrı konu tabii. Mesela ben daha önce de yazdım. Lerma, Moder gibi olmayacak heriflerle zaman kaybedeceğimize free durumdaki ya da TS'nin Rosenborg'dan aldığı herif gibi beleşten biraz pahalı topçulara yönelmemiz lazımdı. Adamlar en azından kamp görürdü ve elimizde iyi kötü tapulu orta sahan olurdu. Burda Jeff Hendrick diye bas bas bağırdık. Herif göz göre göre beleşe Newcastle'a gitti. Taş gibi topçuydu. Alınamaz mıydı.

Bu saatten sonra Lerma gelse bile nasıl katkı verir tam muallak. Müthiş topçu ve transferi imkansız bana göre. Ama hadi es kaza oldu diyelim.
Ortalama kamp görmüş topçu > kampı kaçırmış, lig başladıktan sonra gelen üst seviye topçu

Geçen sene Seri - Nzonzi - Lemina üçlüsü Aytaç Kara kadar katkı vermedi dediğimde millet mübalağa yaptım sanabilir. Ama kazın ayağı öyle değil. Bu acı bir gerçeğin ta kendisi. Sivas'tan Hakan Arslan, Konyaspor'daki Kuzeyli herif, Alanya'dan Salih vs gibi kamyonla örnek verilir daha...

Forumun ve yangın tayfanın tepkilerine bakarsak Etebo çok mutlu etmemiş taraftarı. Hiç bildiğim bir oyuncu değil, yorum yapamıyorum. Beklentisiz gelenler genelde daha başarılı oluyor bizde. Umarım yine öyle olur.

Joelinton 5 milyon euroya yakın maaş alıyomuş.Newcastle da devre arası 1,5 yıl kiralama bedeli için 5 milyon euro istemişti.Fanatik miydi öyle bi gazetenin haberiydi..

Kadronun güzelliğine bak. Bu kadro iş yapar, şampiyon olur bence.

Muslera
Omar Marcao Luyindama Saracchi
Etobo Okay Yokuşlu
Feghouli Nainggolan Arda/Emre Kılınç
Falcao/Diagne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt