Transfer Nöbeti #8 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esta informação vinda daquela conta vale o que vale, não acredito que seja muito credível. Mas sabemos que o Gilberto e o Bah não são decerteza, portanto só sobra um, não sei porque não revelam o nome.

O hesaptan gelen bu bilgi değerinde, bence çok inandırıcı değil. Ama Gilberto ve Bah'ın kesinlikle olmadığını biliyoruz, bu yüzden sadece bir tane kaldı, neden adını açıklamadıklarını bilmiyorum.

ahahahha.adamlar gilbertoyu vermeyeceklerinden emin.neden ismini saklıyolar diyo:asd:
Dogru cunku hakli. Almeida'dan baskasi degil o da menajer tokati. Sakin almasinlar adami hasta etmesinler

Esta informação vinda daquela conta vale o que vale, não acredito que seja muito credível. Mas sabemos que o Gilberto e o Bah não são decerteza, portanto só sobra um, não sei porque não revelam o nome.

O hesaptan gelen bu bilgi değerinde, bence çok inandırıcı değil. Ama Gilberto ve Bah'ın kesinlikle olmadığını biliyoruz, bu yüzden sadece bir tane kaldı, neden adını açıklamadıklarını bilmiyorum.

ahahahha.adamlar gilbertoyu vermeyeceklerinden emin.neden ismini saklıyolar diyo:asd:
Lazaroda benficalı değilmi

Harit bu lige gelmiş olan en yetenekli oyunculardan birisi olur bazı anlar olur ki orgazmden daha çok zevk verir ama futbolcu olamaz hiçbir zaman ondan çünkü gerizekalı gerçekten beyni yok bence haritin oyun zekasını falan geçtim o zaten yok ama futbolcu değil top cambazi olağanüstü bir yetenek ama o kadar faydasiz yani

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt