Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sol bek ne durumda acaba ya, Rıdvan mı yok ise başka bir isim mi? Şimdi bilinen şu ki, bir bek yabancı bir bek yerli düşünülüyor imiş; bu durumda pek alternatif yok gibi sol bek için.:unsure:

30 milyonun yüzde 15i rennes payı + yüzde 7.5 menajer payı.

Kaldı mı geriye 22-23 milyon Euro

Bununda yarısı bankalar birliğine gidiyor

Elde var 11-12 milyon en fazla

Oda trink gelmemiştir zaten.

Gerçekler acıdır
Yanlış biliyorsun sacha Boey için Bayern Münihe borçlu çıktık. Düzeltelim

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Assignon'u begenmedigine gore aklinda begendigin ve alinmasi mumkun bir sag bek olmali. Bana isim verirmisin? Kim mesela olabilirdi tecrubeli bek olarak?
Dubois'i geri almak Assignon transferinden daha mantikli olurdu. Dubois'i fazla begenmiyorum ama en azindan ne verecegi belli. Tecrubesiz, kendi takiminda yedek olan bir oyuncuyu kiralamak tamamen bir kumar, oylesine yapilmis bir transfer. Bu transferi Pendikspor, Kasimpasa'da yapardi.

Dubois'i geri almak Assignon transferinden daha mantikli olurdu. Dubois'i fazla begenmiyorum ama en azindan ne verecegi belli. Tecrubesiz, kendi takiminda yedek olan bir oyuncuyu kiralamak tamamen bir kumar, oylesine yapilmis bir transfer. Bu transferi Pendikspor, Kasimpasa'da yapardi.
Dubois'i geri vermediklerini biliyorsun demi? 1 milyon euro verecek halimiz yoktu maasini odedigimiz oyuncu icin. Kisaca oyle bir secenegimiz yok.

Ayrica kendi takiminda yedek oldugunu nerden cikardin? Oynadigi dakikalara goz attin mi hic? Ezbere yorum olmus bu.

Öncelikle günaydın

Evet son 10 saat özet lütfen yeni kalktım herkes coşmuş asıllı nedir?
Rennes'in kapalı kutu oyuncusunu alıp tutup tutmayacağını deneyeceğiz renkdaş.

Tutarsa Rennes bir oyuncu kazanacak, alıp oynatırlar ya da iyi fiyata satarlar kendileri bilir artık. Tutmazsa olan bize olur sağ beksiz kalırız yine Kaan falan oynar belki şampiyonluk gider.

Kardeş kulübümüz Rennes'e oyuncu yetiştireceğimiz için çok mutluyuz. Bu transferi baya olumlu karşıladık...

Kendisi bu yıl 19 maçta görev almış 1 gol 2 asisti var. Yedek oyuncu dediğin Kazımcan gibi olur veya Halil gibi olur. Kendisi yedek statüsünde değil.

Dubois gelsin isterim, ligin geri kalanında rotasyonu sağlar. Ancak bu kadar. Assignon geleceği açık bir oyuncu, Dubois ise bu saatten sonra Kaan ile aynı performansı sergiler aşağı yukarı. Kötü mü? Değil. Yeterli mi bir bek olarak, meh.

Öylesine yapılmış bir transfer böyle olmuyor. Öylesine transfer dediğin şeyi 2 günde halledersin merak etme. Piyasada sözleşmesi biten veya takımdan gönderilmeye çalışılan çok oyuncu var. Genç bir oyuncu, potansiyelli, oyun tarzı aradığımız bir oyun tarzı, tutarsa sene sonu satın almaya çalışırız ona o zaman bakarız.

Bu transferi Pendikspor vs de yapmak ister, herkes isteyebilir ama yapamaz zira oyuncu gitmez.

okan hoca az ihtimalde olsa ndombu ve ziyechi gaza getirip futbola ve takıma motive edebilirse iç trasnfer sayarım.

tete içinde geçerli ama diğerlerine göre daha umutsuzum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt