Transfer Nöbeti #23 | SON - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #23 | SON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklılık olarak konuları günlük açtık ve transferler de bittiği için 23le kapatıyoruz.

Seneye forum devam eder etmez bilmiyorum zira özel hayatımızdan ayırdığımız vakitlerle dönen ve sürekli zarar eden forumu sorumluluk alarak idare etmemize rağmen hala burada yazları gelip genelde de ona buna sallama içerikli mesajlarıyla forumun kendilerine muhtaç olduğunu düşünenlerin olduğu yerde ben daha fazla sorumluluk almayı pek istemiyorum. Zira kimseye muhtaç değiliz, kimse yazmazsa da kapatır gideriz bize bir zararı olmaz. Adam gidip tebrik öneri şikayet konusuna ağzına geleni söylüyor, sonra da gelip utanmadan bu konuya yazabiliyor. Noldu 10 saatte 5k mesaj yazıldı, ülkenin hangi spor forumunda var bu hala? Sen buraya girip 2 satır yazarken, bu forumdaki aktifliği biz sağlıyoruz senelerdir.

Artistlik yapıp üyeliğimi sil yazıp, sonra da hakaret edip utanmadan sonra gelip hala foruma yazabilenlerin olduğu bir ortamda da bulunmayı yine pek istemiyorum.

Forum özellikle son 5 senedir yönetimdekilerin bireysel çabasıyla dönüyor, buraya emek veren tek kişinin dahi buradan en ufak bir karı yokken, kimsenin de bize karşı şov yapma hakkı olamaz. Tanımadığım biri gelip bana utanmadan iftira atabiliyor, başka biri kulüp efsanelerine komisyoncu diyebiliyor, yönetime küfürler edebiliyor. Erden Timur gibi değere utanmadan hakaret edip şimdi de şakşaklayabiliyor.

Bu yarattığınız ve devam ettiğiniz toksik ortam taşınamaz hale geldi, o yüzden bunları söylüyorum.

23. ve son konunun sonunda 23. şampiyonluğumuzla biten bir sezon olur umarım.

Seneye olmazsak da son yaz transfer dönemini yaşamış olduk hep beraber.

GSCimbom'a üye olmam 2006 veya 2007'ydi yanılmıyorsam. Liseye gidiyordum. Üye olduğum günü çok net hatırlıyorum.
Senin yazdıklarını okurken geride kalan herkesi, aklımda kalan olayları düşündüm. Buluştuğumuz, rakı içtiğimiz, halı sahaya, ocakbaşına gittiğimiz günleri falan. Ne adamlarla tanıştık, kimlerle neler paylaştık 15-16 senedir burada. Sadece spor değil; sanat, müzik, kültür, siyaset her şeyi konuştuk.
Her kademesinde gönüllü olarak şevkle görev aldık. Modluk,supermodluk,adminlik... Bir iki kişi hariç inanılmaz değerli ve özverili insanlar oldu hep bu sitenin yönetim kadrosunda. Bazen kavga ettik. Sıkça güldük, eğlendik, sevindik. Yarım saattir bunları düşünüyorum. :)

Bu platformun seneler boyu bu kadar başarılı olmasının, forum kültürünün bitmeye yüz tutmasına rağmen GSCimbom'un hala bu kadar kuvvetli kalabilmesinin birkaç sebebinden birisinin de sen olduğunu düşünüyorum. Aşağı yukarı 15 senedir tanıştığımız için bunu gönül rahatlığıyla söylemeye hakkım var bence :)

Elbette hiç bir şey sonsuza kadar aynı kalitede ve düzende devam edemiyor maalesef. Üye profilinde de çok büyük değişimler yaşandı kaçınılmaz olarak. Yine de her şeye rağmen muadilleri ile kıyaslandığında çok büyük bir farkı olduğunu görüyorum burasının.
Umarım daha çok seneler görürüz birlikte. Bunun için bana düşen bir şey varsa her zaman hazır olduğumu tekrar söyleyeyim. Sevgiler kardeşim.

Mata transferi neden küçümsemiyor anlamıyorum. Bu adam yedek için alındı. Son yarim saat 45 dakika için. 10 senedir premier ligde oynayan adam bu süreleri hayli hayli kaldırır. Hem Mertens'i hem de Oliveirayi yedekler. Inceci bir oyuncumuz oldu. Kariyeri boyunca 138 gol ve 157 asist yapmış. Icardi ve Rasiha gibi savunma arkası koşu yapan isimleri besleyebilir.
Ben karşıyım yedekte oturacak adama 2 milyon euro verecek lükste olduğumuza inanmıyorum.
En son ne zaman top oynamış hazırmı değilmi belli değil ne vereceği muamma o bölgede oynayacak zibille oyuncu varken
bir yenisini eklemek hataydı
Bir kanat oyuncusu veya sol bek almak daha mantıklıydı

Ilk mesajda Keramettin durumu guzel anlatmis bu forumun durumu ve gelecegi hakkinda. Umarim buraya gelip zaman ayiran uyelerimiz arka planda yapilan fedakarliklari biraz daha iyi anlamis olur. Bazen insan tam olarak herseyi algilayamiyor olan bitenden ama bu mesaj gercekten bazi seyleri daha iyi anlayabilmeniz icin guzel kisa bir ozet. Herseyin hayirlisi olsun.

Ilk mesajda Keramettin durumu guzel anlatmis bu forumun durumu ve gelecegi hakkinda. Umarim buraya gelip zaman ayiran uyelerimiz arka planda yapilan fedakarliklari biraz daha iyi anlamis olur. Bazen insan tam olarak herseyi algilayamiyor olan bitenden ama bu mesaj gercekten bazi seyleri daha iyi anlayabilmeniz icin guzel kisa bir ozet. Herseyin hayirlisi olsun.
Forum mu kapanıyo noldu ayılamadım hala

Farklılık olarak konuları günlük açtık ve transferler de bittiği için 23le kapatıyoruz.

Seneye forum devam eder etmez bilmiyorum zira özel hayatımızdan ayırdığımız vakitlerle dönen ve sürekli zarar eden forumu sorumluluk alarak idare etmemize rağmen hala burada yazları gelip genelde de ona buna sallama içerikli mesajlarıyla forumun kendilerine muhtaç olduğunu düşünenlerin olduğu yerde ben daha fazla sorumluluk almayı pek istemiyorum. Zira kimseye muhtaç değiliz, kimse yazmazsa da kapatır gideriz bize bir zararı olmaz. Adam gidip tebrik öneri şikayet konusuna ağzına geleni söylüyor, sonra da gelip utanmadan bu konuya yazabiliyor. Noldu 10 saatte 5k mesaj yazıldı, ülkenin hangi spor forumunda var bu hala? Sen buraya girip 2 satır yazarken, bu forumdaki aktifliği biz sağlıyoruz senelerdir.

Artistlik yapıp üyeliğimi sil yazıp, sonra da hakaret edip utanmadan sonra gelip hala foruma yazabilenlerin olduğu bir ortamda da bulunmayı yine pek istemiyorum.

Forum özellikle son 5 senedir yönetimdekilerin bireysel çabasıyla dönüyor, buraya emek veren tek kişinin dahi buradan en ufak bir karı yokken, kimsenin de bize karşı şov yapma hakkı olamaz. Tanımadığım biri gelip bana utanmadan iftira atabiliyor, başka biri kulüp efsanelerine komisyoncu diyebiliyor, yönetime küfürler edebiliyor. Erden Timur gibi değere utanmadan hakaret edip şimdi de şakşaklayabiliyor.

Bu yarattığınız ve devam ettiğiniz toksik ortam taşınamaz hale geldi, o yüzden bunları söylüyorum.

23. ve son konunun sonunda 23. şampiyonluğumuzla biten bir sezon olur umarım.

Seneye olmazsak da son yaz transfer dönemini yaşamış olduk hep beraber.

Gerilerde kalmasın. Pek yazmasam da dinozorlarından sayılırım forumun. Gerçekten çok değerli bir oluşum ve bu değeri bugüne getiren üyelere de yönetime de minnettarım. Umarım sıkıntılar atlatılır.

Günaydın Galatasaray ailesi.
Gün içinde özellikle transfer dönemlerinde günde belki elli defa foruma giriyorum. Kapanırsa üzülenlerden biri olurum naçizane görüşüm kapanmasını istememek olur.
Ancak elbette yük olmaya başladı ise yapacak bir şey yok demek düşer, canınız sağolsun emeğinize sağlık.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kafamızı dağıtabildiğimiz takımımızı takip edebildiğimiz güzel bir yer burası. Daha önce benzer bir forumda da yıllarca takılmıştım. Forum çöktüğü için bir çok güzel arkadaşlıklarımız sohbetlerimiz yok olmuştu. Buraya insanlar zaman ayırıyor değer verip kıymet bilmek gerekir. Forumda elimizden geldiğince aktif olmaya çalışıyoruz ancak olduğumuz zaman kısıtlı oluyor. İnşallah bu güzel ortam devam eder ve biz de buranın keyfini çıkarmaya devam ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt